[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Opel Mokka - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Opel Mokka: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Opel Mokka

Opel Grandland X

Opel Grandland X – nowy SUV Opla (10)

Do Mokki X i Crosslanda X wkrótce dołączy nowy model Opla. Nazywa się Grandland X i, rzecz jasna, jest SUV-em.

Opel Mokka X

Opel Mokka X - inna jazda (21)

SUV-y Opla będą teraz oznaczane dodatkową literą X, która ma podkreślać ich wszechstronność. Pierwszym modelem z iksem jest odświeżona Mokka.

Opel Mokka X 2016

Opel Mokka X - Genewa 2016 (7)

Na targach w Genewie Opel zaprezentował Mokkę po faceliftingu i od razu ze zmienioną nazwą - Mokka X. Ostatnia litera ma charakteryzować nowe crossovery Opla.

Opel Mokka X 2016

Opel Mokka X przechodzi facelifting (7)

Opel przedstawia odświeżonego crossovera - Mokkę X z agresywnym wyglądem i zmodyfikowanymi silnikami. Auto ma zadebiutować w Genewie.

Test crossoverów

Crossovery: Droga do miasta (29)

Mówią na nie bulwarowe tygrysy. W porównaniu Dacia Duster, Fiat 500L Trekking, Nissan Juke, Opel Mokka, Peugeot 2008 i Renault Captur, czyli krawężniki miast mogą zacząć się bać.  

Opel Mokka

Opel Mokka: grzeszy popularnością (4)

Miejski crossover na podzespołach Corsy szturmem zdobywa europejskie rynki.

Mitsubishi ASX, Nissan Juke, Opel Mokka - crossovery przejmą miasta?

Mitsubishi ASX, Nissan Juke, Opel Mokka - crossovery przejmą miasta? (21)

Jeszcze dwa lata temu nie było ich na rynku a dziś wdzierają się do miejskiej dżungli. Ale czy Mitsubishi ASX, Nissan Juke i świeżutki Opel Mokka są dość potężne, aby w niej rządzić? Zobacz czym przyciągają.

Opel Mokka

Opel Mokka - jak z wybiegu (27)

Zgrabne nadwozie, ładne wnętrze, dość bogate wyposażenie – mieszczuchom taki zestaw się podoba, tym bardziej gdy cena auta wzbudza szacunek

Opel Mokka

Opel Mokka: Obcy pasażer na stromym (8)

Wygląd Opla Mokki sugeruje, że jego kierowca bez trudu mógłby tym autem wdrapać się na szczyt Mount Everestu.

REKLAMA
REKLAMA