Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Opel Vectra - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Opel Vectra. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Opel Vectra. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Opel Vectra

Honda Accord i Opel Vectra Testy porównawcze 2 sierpnia 2008, 13:06

Honda Accord i Opel Vectra - Szybcy i tańsi

Honda Accord 2.2 i-CTDi i Opel Vectra 2.2 DTi, czyli dwóch takich, którzy - mimo że należą do tej samej klasy - mocno się różnią. Z zewnątrz i od wewnątrz, przyspieszeniem i wyposażeniem, silnikiem i cennikiem.

Test porównawczy VW Passata, Forda Mondeo, Opela Vectry i Toyoty Avensis Testy porównawcze 17 lipca 2008, 11:09

Passat, Mondeo, Vectra i Avensis - Wedle wzorca

Większy, ładniejszy, nowocześniejszy - takie cechy wnosi nowy VW Passat do grupy mieszczańskich limuzyn. W szranki z nim stają Ford Mondeo, Opel Vectra i Toyota Avensis - z dwulitrowymi silnikami benzynowymi.

Master-test segment D Testy porównawcze 29 kwietnia 2008, 14:51

Master-test: Klasa średnia

W kolejnym master-teście bierzemy na tor 11 przedstawicieli klasy średniej: Audi A4, VW Passata B6, Mercedes Klasy C, Forda Mondeo, BMW Serii 3, Renault Lagunę, Mazdę 6, Opla Vectrę, Saaba 9-3, Peugeota 407 i Chryslera Sebringa.

Opel Vectra OPC Pierwsza jazda 23 maja 2007, 11:49

Rodzinne podobieństwo

Są jak czekolada i produkt czekoladopodobny. Obie wyglądają i pachną podobnie, różnica pojawia się w smaku. Vectra OPC i Astra z pakietem OPC Line.

Opele OPC Pierwsza jazda 14 grudnia 2005, 15:30

Blue power – Opel OPC

Mercedes ma AMG, BMW serię M, Mitsubishi ma Evo a Opel Astrę, Zafirę i Vectrę w sportowej wersji OPC. To szybkie samochody z mocnymi silnikami, obniżonym zawieszeniem, sportowym wydechem i z karoseriami w niebieskim kolorze, jakiego używa Subaru. Po co Oplowi takie samochody? Dla poprawy wizerunku.

Używany Opel Vectra II Testy samochodów używanych 12 lipca 2005, 10:29

Używany Opel Vectra II

W tym roku mija siedemnaście lat od pojawienia się pierwszej generacji Opla Vectry.