REKLAMA

Opel Zafira - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Opel Zafira: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Opel Zafira

Opel Zafira Life

Opel Zafira Life. Znamy cenę (3)

Nowa generacja Opla Zafiry z minivana stała się minibusem, a do tego nazywa się Zafira Life. Poznaliśmy już jej bazową cenę.

Opel Zafira Life

Opel Zafira O-Team. Rasowy minivan (3)

Podczas święta fanów Opla w niemieckim Oschersleben światło dzienne ujrzy specjalna wersja Opla Zafiry Life, nazwana Zafira O-Team.

Opel Zafira Life

Opel Zafira Life - pierwsze zdjęcia (4)

Nowa generacja Opla Zafiry nazywa się Zafira Life i po raz pierwszy jest bardziej minibusem, niż minivanem.

Opel Zafira po faceliftingu - pełna elektronicznych gadżetów

Opel Zafira po faceliftingu - pełna elektronicznych gadżetów (5)

Opel zaprezentował przedpremierowo zdjęcia swojego topowego vana, który został właśnie zmodyfikowany. Opel Zafira ewoluował wewnątrz, na zewnątrz oraz pod maską. Zobacz co się zmieniło.

Używany Opel Zafira B: Auto dla siedmiorga

Używany Opel Zafira B: Auto dla siedmiorga (5)

Opel Zafira to częsty widok na naszych Polskich drogach. Jak się okazuje, jedynie 5% z dostępnych aut na rynku samochodów używanych pochodzi z polskich salonów.  Lepszą opinię mają diesle, benzyny są awaryjne.

Test porównawczy: Zafira, Carens i Grand Scenic

Test porównawczy: Zafira, Carens i Grand Scenic (17)

Szukasz rodzinnego kompaktowego vana? Zbadaliśmy trzy z nich: Kię Carens, Renault Grand Scenic i Opla Zafirę. Sprawdziliśmy, ile w nich miejsca i które są przystępne cenowo.

Porównanie siedmiu siedmiomiejscowych vanów

Dacia, Fiat, Kia, Opel i inni: porównanie 7 vanów (15)

Przed Wami test i porównanie vanów. Siedem 7-miejscowych aut, które mają wygodnie przewieźć liczną rodzinę. Sprawdzamy jak się prezentują, jak są wykonane oraz jak jeżdżą i czy robią to bezpiecznie.

Ford S-Max czy Opel Zafira?

Używane: Ford S-Max czy Opel Zafira? (6)

Dla poszukujących dużego, rodzinnego vana Niemcy wystawiają dwa modele: Forda S-Maxa i Opla Zafirę. Frajda z jazdy, czy raczej praktyczność? Na co się zdecydować?

Test porównawczy Citroen Grand C4 Picasso, Ford Grand C-Max, Opel Zafira Tourer

Citroen Grand C4 Picasso, Ford Grand C-Max, Opel Zafira Tourer: Rodzinna miejscówka (18)

Gdy zwykłe kombi okazuje się za małe, nadchodzi czas vanów. Sprawdziliśmy, co potrafią trzej przedstawiciele tego gatunku wyposażeni w popularne diesle – nowy Citroën Grand C4 Picasso mierzy się z Zafirą Tourer i Fordem Grand C-Maxem.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA