Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Opel Zafira - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Opel Zafira: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Opel Zafira

Używany Opel Zafira B: Auto dla siedmiorga

Używany Opel Zafira B: Auto dla siedmiorga (5)

Opel Zafira to częsty widok na naszych Polskich drogach. Jak się okazuje, jedynie 5% z dostępnych aut na rynku samochodów używanych pochodzi z polskich salonów.  Lepszą opinię mają diesle, benzyny są awaryjne.

Test porównawczy: Zafira, Carens i Grand Scenic

Test porównawczy: Zafira, Carens i Grand Scenic (17)

Szukasz rodzinnego kompaktowego vana? Zbadaliśmy trzy z nich: Kię Carens, Renault Grand Scenic i Opla Zafirę. Sprawdziliśmy, ile w nich miejsca i które są przystępne cenowo.

Porównanie siedmiu siedmiomiejscowych vanów

Dacia, Fiat, Kia, Opel i inni: porównanie 7 vanów (15)

Przed Wami test i porównanie vanów. Siedem 7-miejscowych aut, które mają wygodnie przewieźć liczną rodzinę. Sprawdzamy jak się prezentują, jak są wykonane oraz jak jeżdżą i czy robią to bezpiecznie.

Ford S-Max czy Opel Zafira?

Używane: Ford S-Max czy Opel Zafira? (6)

Dla poszukujących dużego, rodzinnego vana Niemcy wystawiają dwa modele: Forda S-Maxa i Opla Zafirę. Frajda z jazdy, czy raczej praktyczność? Na co się zdecydować?

Test porównawczy Citroen Grand C4 Picasso, Ford Grand C-Max, Opel Zafira Tourer

Citroen Grand C4 Picasso, Ford Grand C-Max, Opel Zafira Tourer: Rodzinna miejscówka (18)

Gdy zwykłe kombi okazuje się za małe, nadchodzi czas vanów. Sprawdziliśmy, co potrafią trzej przedstawiciele tego gatunku wyposażeni w popularne diesle – nowy Citroën Grand C4 Picasso mierzy się z Zafirą Tourer i Fordem Grand C-Maxem.

Test Opel Zafira

Opel Zafira: Na dobry początek (15)

O vanach mówi się, że to najnudniejsze samochody na świecie. Są jednak wyjątki – np. Opel Zafira Tourer z 200-konnym silnikiem 1.6 SIDI.

Opel Zafira Tourer BiTurbo - polskie ceny

Opel Zafira Tourer BiTurbo - polskie ceny (3)

Oto najmocniejsza odmiana Zafiry z prawie 200-konnym dieslem biturbo - niedługo pojawi się w polskich salonach.