REKLAMA

Opel Zafira - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Opel Zafira. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Opel Zafira. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Opel Zafira

Używany Opel Zafira B: Auto dla siedmiorga Testy samochodów używanych 15 stycznia 2015, 08:59

Używany Opel Zafira B: Auto dla siedmiorga

Opel Zafira to częsty widok na naszych Polskich drogach. Jak się okazuje, jedynie 5% z dostępnych aut na rynku samochodów używanych pochodzi z polskich salonów.  Lepszą opinię mają diesle, benzyny są awaryjne.

Test porównawczy: Zafira, Carens i Grand Scenic Testy porównawcze 14 sierpnia 2014, 11:03

Test porównawczy: Zafira, Carens i Grand Scenic

Szukasz rodzinnego kompaktowego vana? Zbadaliśmy trzy z nich: Kię Carens, Renault Grand Scenic i Opla Zafirę. Sprawdziliśmy, ile w nich miejsca i które są przystępne cenowo.

Porównanie siedmiu siedmiomiejscowych vanów Testy porównawcze 3 czerwca 2014, 11:20

Dacia, Fiat, Kia, Opel i inni: porównanie 7 vanów

Przed Wami test i porównanie vanów. Siedem 7-miejscowych aut, które mają wygodnie przewieźć liczną rodzinę. Sprawdzamy jak się prezentują, jak są wykonane oraz jak jeżdżą i czy robią to bezpiecznie.

Ford S-Max czy Opel Zafira? Testy samochodów używanych 5 maja 2014, 08:49

Używane: Ford S-Max czy Opel Zafira?

Dla poszukujących dużego, rodzinnego vana Niemcy wystawiają dwa modele: Forda S-Maxa i Opla Zafirę. Frajda z jazdy, czy raczej praktyczność? Na co się zdecydować?

Test porównawczy Citroen Grand C4 Picasso, Ford Grand C-Max, Opel Zafira Tourer Testy porównawcze 31 marca 2014, 09:56

Citroen Grand C4 Picasso, Ford Grand C-Max, Opel Zafira Tourer: Rodzinna miejscówka

Gdy zwykłe kombi okazuje się za małe, nadchodzi czas vanów. Sprawdziliśmy, co potrafią trzej przedstawiciele tego gatunku wyposażeni w popularne diesle – nowy Citroën Grand C4 Picasso mierzy się z Zafirą Tourer i Fordem Grand C-Maxem.

Test Opel Zafira Test 27 marca 2014, 10:47

Opel Zafira: Na dobry początek

O vanach mówi się, że to najnudniejsze samochody na świecie. Są jednak wyjątki – np. Opel Zafira Tourer z 200-konnym silnikiem 1.6 SIDI.

Ford Grand C-Max, Opel Zafira Tourer i Volkswagen Touran Testy porównawcze 24 kwietnia 2012, 13:23

Ford Grand C-Max, Opel Zafira Tourer i VW Touran

Nie tylko dla rodziny. Opel Zafira Tourer jest nie tylko większy niż popularne Ford Grand C-Max czy VW Touran, ale jeszcze kusi wyposażeniem. I weryfikuje pogląd, że mężczyzna przesiada się do vana dopiero wtedy, gdy jego towarzyszka życia ma zostać mamą.

Opel Zafira Tourer Pierwsza jazda 9 stycznia 2012, 12:19

Opel Zafira Tourer – awangardowy klasyk

Dla rodziny. 12 lat temu europejska motoryzacja przywitała pierwszego 7-osobowego, kompaktowego vana - Opla Zafirę. Teraz do klientów trafia trzecia generacja tego modelu - Zafira Tourer. Liczbą miejsc nie przebija protoplasty.

Opel Zafira, Renault Grand Scenic, Toyota Verso i Volkswagen Touran Testy porównawcze 31 lipca 2009, 11:33

Zafira, Scenic, Verso i Touran – rodzina na swoim

Przestrzeń oswojona. W rodzinie vanów zmiana pokoleń - właśnie pojawiły się nowe Renault Grand Scénic i Toyota Verso. Czy pokonają zasiedziałych na rynku Opla Zafirę i Volkswagena Tourana? Porównujemy wersje siedmiomiejscowe.

Test porównawczy Volkswagena Tourana, Opla Zafiry, Forda C-Max i Mazdy 5 Testy porównawcze 16 czerwca 2008, 12:38

Touran, Zafira, C-Max i Mazda 5 – Kompaktowy jak van

Wiosnę 2008 roku witają na rynku gruntownie odświeżone wersje Opla Zafiry i Mazdy 5. Czy odbiorą klientów odnowionym pod koniec 2007 roku konkurentom - Fordowi C-Maxowi i Volkswagenowi Touranowi?

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA