Pagani - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Pagani: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Pagani

Pagani Huayra BC Pacchetto Tempesta

Pagani Huayra BC Pacchetto Tempesta – premiera (7)

Pagani Huayra to jeden z najbardziej niesamowitych hipersamochodów w historii. I kiedy model kończy 10 lat, na scenę wjeżdża kolejna edycja specjalna.

Pagani Huayra

Pagani Huayra Roadster BC: Czas ekstremy - TEST (8)

Silnik V12 z dwiema turbosprężarkami, 802 KM, 1250 kg, 3,9 miliona euro i 140 legendarnych zakrętów. Dzień na najwyższych obrotach za kierownicą Pagani Huayry Roadstera BC.

Pagani Huayra R

Pagani Huayra R – bestia bez ograniczeń (8)

Pagani Huayra R jest prawdziwą torową bestią, która nie ma drogowej homologacji. Jedną z ciekawostek jest wzmocniony silnik V12. Najmocniejsza tego typu jednostka w wersji na tor.

Pagani Huayra Tricolore

Pagani Huayra Tricolore: godny następca Zondy Tricolore (8)

Pagani Huayra Tricolore to najnowsza, limitowana do trzech egzemplarzy wersja hipersamochodu, która oddaje hołd włoskim lotnikom z Frecce Tricolori. Zobaczcie tylko to cudo!

Pagani Huayra Roadster BC

Pagani Huayra Roadster BC (4)

Pagani Huayra Roadster BC to supersamochód, na który czekaliśmy. Otwarta wersja najostrzejrzej Huayry okazuje się od niej lepsza pod wieloma względami.

Pagani Zonda HP Barchetta

Pagani Zonda HP Barchetta - superkabriolet za 15 mln dolarów (5)

Pagani Zonda HP Barchetta to kolejna perełka na rynku supersamochodów. Powstanie w trzech egzemplarzach, z których każdy wart jest nawet... 15 mln dolarów.

Pagani Zonda Fantasma Evo

Pagani Zonda Fantasma Evo - nowe wcielenie (3)

Pagani Zonda Fantasma Evo to niezwykły samochód, który powstał na bazie rozbitej pięć lat temu Zondy F. Oto jej historia.

Pagani Huayra Dinastia - specjalny model dla klienta z Chin

Pagani Huayra Dinastia - specjalny model dla klienta z Chin (8)

Pagani słynie z produkcji bardzo limitowanych edycji swoich samochodów - przypomnieć tylko, że mimo zakończenia produkcji Zondy, wciąż na rynku pojawiają się nowe, specjalne edycje. Tak samo jest z nowym modelem Huayra, który w zaskakującej odmianie zadebiutował ostatnio w Chinach.

Pagani Huayra Tempesta

Pagani Huayra Tempesta (4)

Pagani wypuściła Huayrę dla żądnych wrażeń. Auto zostało wyposażone w "pikantny" pakiet dodatków. Oto Huayra Tempesta.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA