[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Pagani - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Pagani: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Pagani

Pagani Huayra Roadster BC

Pagani Huayra Roadster BC (4)

Pagani Huayra Roadster BC to supersamochód, na który czekaliśmy. Otwarta wersja najostrzejrzej Huayry okazuje się od niej lepsza pod wieloma względami.

Pagani Zonda HP Barchetta

Pagani Zonda HP Barchetta - superkabriolet za 15 mln dolarów (5)

Pagani Zonda HP Barchetta to kolejna perełka na rynku supersamochodów. Powstanie w trzech egzemplarzach, z których każdy wart jest nawet... 15 mln dolarów.

Pagani Zonda Fantasma Evo

Pagani Zonda Fantasma Evo - nowe wcielenie (3)

Pagani Zonda Fantasma Evo to niezwykły samochód, który powstał na bazie rozbitej pięć lat temu Zondy F. Oto jej historia.

Pagani Huayra Dinastia - specjalny model dla klienta z Chin

Pagani Huayra Dinastia - specjalny model dla klienta z Chin (8)

Pagani słynie z produkcji bardzo limitowanych edycji swoich samochodów - przypomnieć tylko, że mimo zakończenia produkcji Zondy, wciąż na rynku pojawiają się nowe, specjalne edycje. Tak samo jest z nowym modelem Huayra, który w zaskakującej odmianie zadebiutował ostatnio w Chinach.

Pagani Huayra Tempesta

Pagani Huayra Tempesta (4)

Pagani wypuściła Huayrę dla żądnych wrażeń. Auto zostało wyposażone w "pikantny" pakiet dodatków. Oto Huayra Tempesta.

Pagani Huayra Pearl - dla fana Zondy

Pagani Huayra Pearl - dla fana Zondy (7)

Włoska marka Pagani zaprezentowała jeden jedyny egzemplarz Huayry o nazwie Pearl. Samochód w wyjątkowej specyfikacji posiada kilka elementów, które upodabniają go do poprzednika - Zondy S.

Pagani Huayra - Mamy zapowiedź ostrzejszej wersji

Pagani Huayra - Mamy zapowiedź ostrzejszej wersji (2)

Najpierw pojawiło się zdjęcie z zamaskowanym autem oraz hasztagiem #huayrabc, w ostatni dzień poprzedniego roku. A potem kolejna odsłona nowego modelu na fotografii razem z klasyczną już Pagani Zondą. Co szykuje Pagani Automobili?

Pagani Huayra

Co to za Pagani? (3)

Nowe miejsce produkcji czy też otwarta a może wzmocniona wersja modelu Huayra?

REKLAMA
REKLAMA