[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Pagani - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Pagani: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Pagani, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Pagani. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Pagani

Pagani Huayra Roadster BC Wydarzenia 9 sierpnia 2019, 14:30

Pagani Huayra Roadster BC

Pagani Huayra Roadster BC to supersamochód, na który czekaliśmy. Otwarta wersja najostrzejrzej Huayry okazuje się od niej lepsza pod wieloma względami.

Pagani Zonda HP Barchetta Wydarzenia 6 września 2017, 14:57

Pagani Zonda HP Barchetta - superkabriolet za 15 mln dolarów

Pagani Zonda HP Barchetta to kolejna perełka na rynku supersamochodów. Powstanie w trzech egzemplarzach, z których każdy wart jest nawet... 15 mln dolarów.

Pagani Zonda Fantasma Evo Wydarzenia 25 lipca 2017, 11:51

Pagani Zonda Fantasma Evo - nowe wcielenie

Pagani Zonda Fantasma Evo to niezwykły samochód, który powstał na bazie rozbitej pięć lat temu Zondy F. Oto jej historia.

Pagani Huayra Dinastia - specjalny model dla klienta z Chin Wydarzenia 18 października 2016, 12:02

Pagani Huayra Dinastia - specjalny model dla klienta z Chin

Pagani słynie z produkcji bardzo limitowanych edycji swoich samochodów - przypomnieć tylko, że mimo zakończenia produkcji Zondy, wciąż na rynku pojawiają się nowe, specjalne edycje. Tak samo jest z nowym modelem Huayra, który w zaskakującej odmianie zadebiutował ostatnio w Chinach.

Pagani Huayra Tempesta Wydarzenia 9 maja 2016, 13:57

Pagani Huayra Tempesta

Pagani wypuściła Huayrę dla żądnych wrażeń. Auto zostało wyposażone w "pikantny" pakiet dodatków. Oto Huayra Tempesta.

Pagani Huayra Pearl - dla fana Zondy Wydarzenia 5 maja 2016, 12:28

Pagani Huayra Pearl - dla fana Zondy

Włoska marka Pagani zaprezentowała jeden jedyny egzemplarz Huayry o nazwie Pearl. Samochód w wyjątkowej specyfikacji posiada kilka elementów, które upodabniają go do poprzednika - Zondy S.

Pagani Huayra BC - lżejsza i mocniejsza Wydarzenia 15 lutego 2016, 09:51

Pagani Huayra BC - lżejsza i mocniejsza

Horacio Pagani szykuje nowy model na targi motoryzacyjne w Genewie. O aucie już wspominaliśmy, ale dopiero teraz pojawiają się pierwsze, nieoficjalne szczegóły techniczne. Auto będzie lżejsze od standardowego modelu i oczywiście mocniejsze.

Pagani Huayra - Mamy zapowiedź ostrzejszej wersji Wydarzenia 4 stycznia 2016, 15:49

Pagani Huayra - Mamy zapowiedź ostrzejszej wersji

Najpierw pojawiło się zdjęcie z zamaskowanym autem oraz hasztagiem #huayrabc, w ostatni dzień poprzedniego roku. A potem kolejna odsłona nowego modelu na fotografii razem z klasyczną już Pagani Zondą. Co szykuje Pagani Automobili?

Pagani Zonda F Wydarzenia 27 listopada 2015, 14:01

Pagani Zonda - Włosi odnowili wyjątkowy egzemplarza auta

Włoska marka Pagani odrestaurowała bardzo ciekawy egzemplarz Zondy C12. Samochód ma na na swoim koncie przebieg, który na próżno możemy szukać w innych super sportowych autach.

Pagani Huayra Wydarzenia 4 listopada 2014, 11:39

Ferrari, Pagani, Lamborghini - bolidy z plakatu

Cztery samochody. Każdy z nich mógłby zdobić ścianę nad biurkiem. Oto Ferrari FF,  Pagani Huayra, Lamborghni Aventador i Morgan Threewheeler.

REKLAMA
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA