[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Peugeot Partner

Peugeot Partner to francuski kombivan produkowany od 1996 roku przy współpracy z Citroenem. Podczas Paris Motor Show w 2002 roku zaprezentowano Peugeota Partnera po liftingu. W 2008 roku zadebiutowała druga generacja popularnego "dostawczaka". Można zamówić Partnera w wersji osobowe - Tepee lub dostawczej - Furgon. W 2012 pokazano elektryczną wersję Peugeota Partnera - Partner Electric. Został opracowany we współpracy z Mitsubishi.

Testy samochodów Peugeot Partner

Peugeot Partner Testy porównawcze 7 sierpnia 2012, 11:12

Peugeoty 3008, 5008 i Partner – samochody rodzinne

Wóz na przewóz. Jeden wygląda jakby urwał się z placu budowy. Drugi szpanuje na twardziela gardzącego asfaltem, a trzeci to rasowy van. Partner, 3008, czy 5008 - który z modeli przy bliższym poznaniu okaże się najbardziej rodzinny?

Citroën Berlingo i Peugeot Partner Pierwsza jazda 11 lipca 2008, 12:02

Citroën Berlingo i Peugeot Partner – Bliźniaki z Francji

Drugie wcielenie Berlingo i Partnera. Obydwa vany dzisiaj bardziej przypominają auta klasy średniej niż blaszaki, z których się wywodzą.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Peugeot Partner

Peugeot Rifter Wydarzenia 21 lutego 2018, 10:31

Peugeot Rifter - następca Partnera

Peugeot Rifter to nowy model, który zastępuje znanego od lat Partnera. Samochód dołącza do swoich bliskich "krewnych" - Citroena Berlingo i Opla Combo Life.

Facelifing Peugeota Partnera i Tepee Wydarzenia 16 października 2015, 15:53

Peugeot Partner i Partner Tepee: Ceny

Peugeot Partner po faceliftingu jest teraz bardziej solidny i wszechstronny. Silniki mają pojemność 1.6 i spełniają normę Euro 6, a do wyboru jest aż 5 wersji nadwoziowych. Zobacz, odświeżonego Partnera i Partnera Tepee.

Facelifing Peugeota Partnera i Tepee Wydarzenia 2 marca 2015, 09:12

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Facelifing Peugeota Partnera i Tepee

Ciężko tu mówić o stylistycznym trzęsieniu ziemi, ale nie o to w takim aucie chodzi. Do wyboru mamy nowe silniki i aż 5 wersji nadwoziowych. Oto odświeżony Peugeot Partner i Parner Tepee.

REKLAMA