Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Porsche Boxster - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Porsche Boxster: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Porsche Boxster

Porsche 718 Boxster S

Porsche 718 Boxster S - Genewa 2016 (9)

Porsche 718 Boxster to pierwsze auto z Zuffenhausen z czterocylindrowym silnikiem od lat. Nowo skonstruowana 2-litrowa jednostka produkuje 300 KM, a w prezentowanej wersji S znajdziemy 2,5-litrowy motor o mocy 350 KM.

Porsche 718 Boxster

Porsche 718 Boxster (2016) oficjalnie (10)

20 lat po premierze pierwszej generacji Porsche Boxstera producent z Zuffenhausen pokazał nowy model, po raz pierwszy z 4-cylindrowym motorem. Oto Porsche 718 Boxster.

Test prędkości

Auta sportowe za 40 tys. zł (10)

Żeby poczuć dreszczyk emocji z jazdy sportowym autem nie trzeba wydawać "milionów monet". Czterdzieści tysięcy wystarczy, żeby sprawić sobie porządne auto sportowe do jazdy na co dzień. Zobacz nasze propozycje aut sportowych za 40 tys. zł.

Porsche Boxster Spyder: Najszybszy w historii

Porsche Boxster Spyder: Najszybszy w historii (6)

Choć nie nazywa się GT4, czyli tak, jak ostra wersja Caymana, to powstał na takiej samej zasadzie: lżej, szybciej, mocniej. Do gamy modelowej trafia właśnie Porsche Boxster Spyder. 

A4 Cabriolet 2.0

Używane cabrio do 50 tys. zł. (10)

Coupe-cabrio czy klasyczny roadster? Zima to wbrew pozorom dobry czas na zakup kabrioletów, bo to właśnie wtedy ich ceny spadają. Podpowiadamy kilka modeli do 50 tys. zł, za którymi warto się rozejrzeć.

Alfa 4C, Audi RS6, Maserati GranTurismo i Porsche Boxster

Alfa 4C, Audi RS6, Maserati GranTurismo i Porsche Boxster: Sport przez różne S (27)

Audi RS6 chce cały świat położyć na łopatki, Porsche Boxster GTS to brzytwa, Maserati GranTurismo dźwiękiem wywołuje lawiny, a Alfa 4C to supersamochód w wersji mini. Cztery pomysły na sportowe auta.