Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Porsche Cayenne - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Porsche Cayenne. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Porsche Cayenne. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Porsche Cayenne

Porsche Cayenne GTS: Po liftingu z nowym silnikiem Pierwsza jazda 8 maja 2015, 12:14

Porsche Cayenne GTS: Po liftingu z nowym silnikiem

Porsche Cayenne GTS po faceliftingu straciło dwa cylindry i fantastyczny dźwięk silnika V8. Cała reszta jest natomiast w najlepszym porządku. 

Porsche 911 993 Turbo S Testy samochodów używanych 29 października 2014, 12:44

Używane Porsche - ile to kosztuje?

Typowe marzenia faceta: willa z basenem, jacht w porcie, piękna kobieta w jacuzzi, stół do bilarda w salonie i prywatna siłownia. No i jeszcze garaż, a w nim Porsche. Teraz nie musi to być tylko marzenie, "prosiaka" możesz już mieć za 15 tys.

Co nowego u Porschego Pierwsza jazda 21 lipca 2011, 20:22

Co nowego u Porschego

Marka z Zuffenhausen zapowiada intensywny rozwój - w najbliższych latach rodzina modeli wzrośnie do dziewięciu. Pojawi się nawet Porsche w nadwoziu kombi!

BMW, ActiveHybrid 7, Honda, CR-Z, Porsche, Cayenne, S Hybrid, Toyota, Auris HSD, Toyota, Prius Plug-in, VW, Polo BlueMotion Testy porównawcze 9 listopada 2010, 10:06

BMW, Honda, Porsche, 2x Toyota , VW – Eko koktajl

Być może z perspektywy naszej piaskownicy trudno w to uwierzyć, ale świat naprawdę kombinuje jak zmniejszyć zużycie paliwa. Oto, co samochody mają do powiedzenia w temacie „eko". Sześć najnowszych modeli.

Porsche, Panamera, Cayman, Cayenne, 911, Boxster Testy porównawcze 14 października 2010, 09:25

5 x Porsche – igranie z mocą

Każdy model tej marki uważany jest za auto sportowe. Wzięliśmy je wszystkie pod lupę. Pod maskami silniki o mocy od 255 KM do 400 KM. Teraz wiemy ile jest Porsche w każdym Porsche.

Porsche Cayenne Hybrid S Pierwsza jazda 16 czerwca 2010, 16:06

Porsche Cayenne S Hybrid: Prakyczne Porsche

Ogłoszenie produkcji Cayenne wywołało wstrząs wśród fanów Porsche i całego świata motoryzacji. Teraz Porsche idzie dalej i prezentuje hybrydę. Jeździmy Porsche Cayenne S Hybrid.

Porsche Cayenne Pierwsza jazda 27 lutego 2009, 09:19

Porsche Cayenne - koniec świata

Głos większości. Liczby nie kłamią - aż 77% nabywców SUV-ów w Europie wybrało model z silnikiem wysokoprężnym. Porsche dało im więc Cayenne Diesla.

Porsche Cayenne GTS Pierwsza jazda 14 lutego 2008, 15:17

Porsche Cayenne - posłuszny kolos

Bazuje na Cayenne S. Jest dużym SUV-em, ale w genach ma sportowy wigor - typowy dla swojej marki. Oto Porsche Cayenne GTS.

Test porównawczy Porsche i BMW Testy porównawcze 29 maja 2007, 12:15

9 na 10

Ważą ponad dwie tony każdy, a poruszają się ze zwinnością sportowych limuzyn. Pod maską mają mocne V8 plus ogromną dawkę techniki. BMW X5 4.8i i Porsche Cayenne S, czyli dwaj tacy, dla których osiągi to rzecz święta.

Test hamulców Test 21 września 2005, 09:38

Non stop

Nowoczesne samochody terenowe są coraz szybsze. Testy „auto motor i sport" pokazują, że hamulce nie zawsze potrafią dotrzymać im kroku.

STRONA 1 z 2