Porsche Cayman - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Porsche Cayman: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Porsche Cayman

Audi R8, Ford Mustang, Mazda MX-5, Porsche 718 Cayman

Audi R8 vs. Ford Mustang vs. Mazda MX-5 vs. Porsche Cayman: Auta z silnikami wolnossącymi: - TEST (21)

Chociaż od lat wieszczy się im rychły koniec, silniki wolnossące jakoś nie chcą wyginąć. Audi R8, Ford Mustang, Mazda MX-5 i Porsche Cayman to cztery modele, których jednostki nabierają powietrza bez pomocy sprężarki. Mają od czterech do dziesięciu cylindrów.

Porsche

5 najbardziej emocjonujących modeli GT w wydaniu Porsche – RANKING (6)

Tym razem prezentujemy ranking przygotowany przez Porsche. W zestawieniu 5. najbardziej porywających samochodów Porsche ze znaczkiem GT wrażenie robi różnorodność modeli jakie przez lata znalazły się ofercie tego producenta.

Porsche Cayman GT4 Clubsport - szaleństwo na torze

Porsche Cayman GT4 Clubsport - szaleństwo na torze (6)

Porsche Cayman GT4 w momencie debiutu zebrało bardzo pozytywne recenzje. Porsche postanowiło pójść za ciosem, dając swoim klientom możliwość zamówienia wersji typowo pod zabawę na torze wyścigowym. Oto Cayman GT4 Clubsport.

Test Porsche Cayman GT4

Test Porsche Cayman GT4: Niech Cię diabli (15)

Najtańsze, najostrzejsze auto spod znaku Porsche. Cayman GT4 to wściekły, żółty rollercoaster z silnikiem z tyłu. Oto test Porsche Caymana GT4.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Porsche Cayman GT4 | galeria

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Porsche Cayman GT4 | galeria (9)

Porsche postawiło krok, który może już dawno powinno zrobić. Oto Cayman dołącza do wyczynowej rodziny GT. Prosto z Targów Samochodowych w Genewie mamy dla was zdjęcia tego hardcorowego coupe. 

Porsche Cayman GT4: Nowy radykał ze Stuttgartu

Porsche Cayman GT4: Nowy radykał ze Stuttgartu (7)

To jest niezwykle ważna premiera. Porsche zdecydowało się na rozszerzenie wyczynowej wersji GT na inne swoje modele. W taki sposób "młodszy brat" kultowej 911 zyskał nowe oblicze: oto Porsche Cayman GT4

Test porównawczy: Porsche Cayman S i Alfa Romeo 4C

Test porównawczy: Porsche Cayman S i Alfa Romeo 4C (14)

Alfa stworzyła sportowe auto, w którym nie ma ani jednej zbędnej rzeczy – dlatego 4C podnieca bardziej niż cała produkcja niektórych marek. Porównaliśmy Alfę 4C z Porsche Caymanem S, słynącym z dynamicznych umiejętności.

StudioTorino Moncenisio: na bazie Caymana

StudioTorino Moncenisio: na bazie Caymana (5)

Firma StudioTorino zaprezentowała pierwsze materiały o swoim najnowszym projekcie Moncenisio - powstał on na bazie Caymana S.

Porsche Cayman: więcej Porsche w Porsche

Porsche Cayman: więcej Porsche w Porsche (10)

Wreszcie wyszedł z cienia 911 Carrery. Jest masywniejszy, oferuje więcej miejsca we wnętrzu, ma mocniejsze silniki, a zakręty kocha jeszcze bardziej niż poprzednik. Na dodatek, nowym Caymanem łatwiej się kieruje.

REKLAMA
STRONA 1 z 2