Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Porsche Cayman - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Porsche Cayman: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Porsche Cayman

Test Porsche Cayman GT4

Test Porsche Cayman GT4: Niech Cię diabli (15)

Najtańsze, najostrzejsze auto spod znaku Porsche. Cayman GT4 to wściekły, żółty rollercoaster z silnikiem z tyłu. Oto test Porsche Caymana GT4.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Porsche Cayman GT4 | galeria

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Porsche Cayman GT4 | galeria (9)

Porsche postawiło krok, który może już dawno powinno zrobić. Oto Cayman dołącza do wyczynowej rodziny GT. Prosto z Targów Samochodowych w Genewie mamy dla was zdjęcia tego hardcorowego coupe. 

Porsche Cayman GT4: Nowy radykał ze Stuttgartu

Porsche Cayman GT4: Nowy radykał ze Stuttgartu (7)

To jest niezwykle ważna premiera. Porsche zdecydowało się na rozszerzenie wyczynowej wersji GT na inne swoje modele. W taki sposób "młodszy brat" kultowej 911 zyskał nowe oblicze: oto Porsche Cayman GT4

Test porównawczy: Porsche Cayman S i Alfa Romeo 4C

Test porównawczy: Porsche Cayman S i Alfa Romeo 4C (14)

Alfa stworzyła sportowe auto, w którym nie ma ani jednej zbędnej rzeczy – dlatego 4C podnieca bardziej niż cała produkcja niektórych marek. Porównaliśmy Alfę 4C z Porsche Caymanem S, słynącym z dynamicznych umiejętności.

StudioTorino Moncenisio: na bazie Caymana

StudioTorino Moncenisio: na bazie Caymana (5)

Firma StudioTorino zaprezentowała pierwsze materiały o swoim najnowszym projekcie Moncenisio - powstał on na bazie Caymana S.

Porsche Cayman: więcej Porsche w Porsche

Porsche Cayman: więcej Porsche w Porsche (10)

Wreszcie wyszedł z cienia 911 Carrery. Jest masywniejszy, oferuje więcej miejsca we wnętrzu, ma mocniejsze silniki, a zakręty kocha jeszcze bardziej niż poprzednik. Na dodatek, nowym Caymanem łatwiej się kieruje.

Porsche Cayman S: Nie przepłacaj

Porsche Cayman S: Nie przepłacaj (8)

Chcesz kupić Porsche dla frajdy z jazdy, a nie dla lansu – nie marnuj pieniędzy na „911”. Nowy Cayman S jest świetny i sporo tańszy.

Porsche Cayman – do ataku

Porsche Cayman – do ataku (5)

Oto nowa generacja „baby” 911-tki, znamy już też pierwsze polskie ceny.