Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Porsche - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Porsche: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Porsche

Techart's GTstreet R Cabriolet

Techart GTstreet R Cabriolet - turbo na sterydach (6)

Niemiecka firma tuningująca auta przygotowała swoją interpretację Porsche 911 Turbo Cabriolet. Duża moc i dość ekstrawaganckie nadwozie.

Porsche 911 GT3

Nowe Porsche 911 GT3 - wolnossący silnik i 500 KM (7)

Kolejna wersja "911" dołącza do gamy. Tym razem w Genewie Porsche pokazało wariant GT3.

Porsche Panamera Sport Turismo

Porsche Panamera Sport Turismo - luksusowe kombi (14)

Na kilka dni przed oficjalnym odsłonięciem w Genewie, Porsche pokazało w sieci model Panamera Sport Turismo. Luksusowe kombi z Zuffenhausen zaoferuje wysoki komfort podróżowania i powiększoną przestrzeń bagażową.

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid

Najmocniejsze Porsche Panamera w historii (5)

Druga generacja Porsche Panamera zadebiutowała pół roku temu w Paryżu. Teraz przyszedł czas na premierę najmocniejszej odmiany w historii. Oto wersja Turbo S E-Hybrid skrywająca pod maską 680 KM.

Porsche Panamera Sport Turismo

Porsche Panamera Sport Turismo - premiera w Genewie (2)

Już w marcu na targach w Genewie poznamy kolejną wersję Porsche Panamera. Model o nadwoziu shooting brake spełni oczekiwania klientów oczekujących praktycznego modelu z Zuffenhausen. 

Porsche 959 Sport

Porsche 959 Sport - wyjątkowa wersja na aukcji (21)

Porsche 959 to ultrarzadki samochód, ale to jego jeszcze rzadsza odmiana "Sport" należy obecnie do najbardziej rozchwytywanych samochodów klasycznych Porsche.

Porsche 911

Porsche 911 GTS - kolejne wcielenie (15)

Ludzie z Zuffenhausen przedstawili Porsche 911 w wersji GTS. Auto w tym pakiecie dostępne jest w wersji coupe, kabriolet oraz Targa.

911 Sport Classic

Porsche 911 Sport Classic - limitowany model z 2010 r. na sprzedaż (7)

Sport Classic to limitowana edycja poprzedniej generacji 911. Hexagon Classic właśnie jeden z egzemplarzy z bardzo niskim przebiegiem.

Porsche 911

Pierwsze Porsche 911 Cabriolet trafi na aukcję (6)

W lutym 2016 odbędzie się aukcja RM Sotheby's, na której pod młotek trafi wyjątkowy egzemplarz Porsche 911. To jeden z dwóch zachowanych egzemplarzy.

1 2 3 ... 13
STRONA 1 z 13