Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Porsche Macan - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Porsche Macan: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Porsche Macan

Zoyte SR8

Zoyte SR8 - chiński Macan (6)

Chiński producent samochodów Zoyte zmienił jedynie nazwę modelu z T700 na SR8. I tyle. Cała reszta samochodu to Porsche Macan, tylko gorsza, bo chińska.

Porsche Macan GTS

Porsche Macan GTS - nowy członek rodziny (14)

GTS w języku Porsche oznacza model szybszy niż "S", ale słabszy niż Turbo. Tak samo jest w przypadku Macana, któremu po raz pierwszy przypina się łatkę GTS.

BMW X4 kontra Porsche Macan: Żeby lajf miał stajl

BMW X4 kontra Porsche Macan: Żeby lajf miał stajl (17)

Luksusowe SUV-y to dziś nie tylko samochody, ale też styl życia. Porsche Macan i BMW X4 oferują podobne, ale jednak nieco odmienne style. W teście porównawczym wersje z 3-litrowymi dieslami.

Porsche Macan Sport Package

Sportowy pakiet do Porsche Macana (2)

Porsche oferuje nowe możliwości spersonalizowania swojego Macana. Można zmienić felgi, sportowy układ wydechowy albo lampy.

TECHART Porsche Macan

TECHART przygotował pakiet dla Porsche Macana (4)

Niemiecki tuner przygotował sportowy pakiet do małego SUV-a Porsche - Macana. Auto ma charakterystyczny grill i większe felgi. A i mechanicy dodali swoje pięć groszy.

Test Porsche Macan S

Porsche Macan: Mały może więcej (10)

Wymiarami zbliżony do Audi Q5, ale ceną przewyższa go dwukrotnie. Porsche wypuszcza na rynek mniejszego Cayenne'a - czyli model Macan. W teście wersja S.

Porsche Macan: Blisko asfaltu

Porsche Macan: Blisko asfaltu (7)

Kompaktowy SUV? Takich jest mnóstwo, dlatego Porsche swoje nowe auto nazywa SUV-em sportowym. Macan ma silniki o mocy do 400 KM oraz niższe nadwozie, żeby kierowca siedział jak najbliżej drogi. Po sportowemu.

Porsche Macan: oficjalnie - crossover od Porsche

Porsche Macan: oficjalnie - crossover od Porsche (13)

W końcu jest - crossover, który nie boi się szerokich poślizgów, zadebiutował w Los Angeles - oto Macan, czyli nowy model Porsche.