REKLAMA

Porsche Macan - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Porsche Macan. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Porsche Macan. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Porsche Macan

BMW X4 kontra Porsche Macan: Żeby lajf miał stajl Testy porównawcze 21 października 2014, 14:59

BMW X4 kontra Porsche Macan: Żeby lajf miał stajl

Luksusowe SUV-y to dziś nie tylko samochody, ale też styl życia. Porsche Macan i BMW X4 oferują podobne, ale jednak nieco odmienne style. W teście porównawczym wersje z 3-litrowymi dieslami.

Test Porsche Macan S Test 7 maja 2014, 11:49

Porsche Macan: Mały może więcej

Wymiarami zbliżony do Audi Q5, ale ceną przewyższa go dwukrotnie. Porsche wypuszcza na rynek mniejszego Cayenne'a - czyli model Macan. W teście wersja S.

Porsche Macan: Blisko asfaltu Pierwsza jazda 3 stycznia 2014, 08:05

Porsche Macan: Blisko asfaltu

Kompaktowy SUV? Takich jest mnóstwo, dlatego Porsche swoje nowe auto nazywa SUV-em sportowym. Macan ma silniki o mocy do 400 KM oraz niższe nadwozie, żeby kierowca siedział jak najbliżej drogi. Po sportowemu.

REKLAMA
REKLAMA