Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Porsche Panamera

Porsche Panamera to luksusowy sedan o stylistyce coupe. To pierwsze tego typu auto w historii Porsche. Zaprezentowano je w 2009 roku, a w 2013 roku auto przeszło facelifting. W wyglądzie pojazdu zmieniły się m.in. zderzaki i reflektory z lampami LED. Największych zmian dokonano pod maską. Najmocniejsza wersja Panamery ma silnik 4.8 V8 twin turbo o mocy 570 KM. Dostępna jest także hybrydowa odmiana z silnikiem o mocy 333 KM i elektrycznym o mocy 95 KM.

Testy samochodów Porsche Panamera

Porsche Panamera Turbo – pierwsze wrażenia Pierwsza jazda 22 lipca 2016, 15:05

Porsche Panamera Turbo – pierwsze wrażenia

Jeszcze nie zza kierownicy, ale z prawego fotela – na torze Lausitzring w Niemczech kierowcy testowi Porsche pokazali nam, jak jeździ nowa Panamera Turbo.

Porsche Panamera GTS Pierwsza jazda 4 lipca 2012, 12:12

Porsche Panamera GTS

Prawie jak turbo. Więcej mocy, lepsze zachowanie w zakrętach i genialny dźwięk, dozowany wprost do ucha kierowcy - oto Panamera GTS.

BMW M5, Mercedes E 63 AMG i Porsche Panamera Turbo Testy porównawcze 23 kwietnia 2012, 14:36

BMW M5, Mercedes E 63 AMG i Porsche Panamera Turbo

Pojedynek na 24 cylindry. Nowe BMW M5, Mercedes E 63 AMG i Porsche Panamera stawiają na silnik biturbo zamiast na wolnossący.

Wiadomości dotyczące modelu Porsche Panamera

Porsche Panamera Sport Turismo Wydarzenia 2 marca 2017, 10:59

Porsche Panamera Sport Turismo - luksusowe kombi

Na kilka dni przed oficjalnym odsłonięciem w Genewie, Porsche pokazało w sieci model Panamera Sport Turismo. Luksusowe kombi z Zuffenhausen zaoferuje wysoki komfort podróżowania i powiększoną przestrzeń bagażową.

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Wydarzenia 24 lutego 2017, 14:14

Najmocniejsze Porsche Panamera w historii

Druga generacja Porsche Panamera zadebiutowała pół roku temu w Paryżu. Teraz przyszedł czas na premierę najmocniejszej odmiany w historii. Oto wersja Turbo S E-Hybrid skrywająca pod maską 680 KM.

Porsche Panamera Sport Turismo Wydarzenia 24 stycznia 2017, 12:58

Porsche Panamera Sport Turismo - premiera w Genewie

Już w marcu na targach w Genewie poznamy kolejną wersję Porsche Panamera. Model o nadwoziu shooting brake spełni oczekiwania klientów oczekujących praktycznego modelu z Zuffenhausen.