Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Porsche Panamera - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Porsche Panamera. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Porsche Panamera. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Porsche Panamera

Porsche Panamera Turbo – pierwsze wrażenia Pierwsza jazda 22 lipca 2016, 15:05

Porsche Panamera Turbo – pierwsze wrażenia

Jeszcze nie zza kierownicy, ale z prawego fotela – na torze Lausitzring w Niemczech kierowcy testowi Porsche pokazali nam, jak jeździ nowa Panamera Turbo.

Porsche Panamera GTS Pierwsza jazda 4 lipca 2012, 12:12

Porsche Panamera GTS

Prawie jak turbo. Więcej mocy, lepsze zachowanie w zakrętach i genialny dźwięk, dozowany wprost do ucha kierowcy - oto Panamera GTS.

BMW M5, Mercedes E 63 AMG i Porsche Panamera Turbo Testy porównawcze 23 kwietnia 2012, 14:36

BMW M5, Mercedes E 63 AMG i Porsche Panamera Turbo

Pojedynek na 24 cylindry. Nowe BMW M5, Mercedes E 63 AMG i Porsche Panamera stawiają na silnik biturbo zamiast na wolnossący.

Co nowego u Porschego Pierwsza jazda 21 lipca 2011, 20:22

Co nowego u Porschego

Marka z Zuffenhausen zapowiada intensywny rozwój - w najbliższych latach rodzina modeli wzrośnie do dziewięciu. Pojawi się nawet Porsche w nadwoziu kombi!

Porsche, Panamera, Cayman, Cayenne, 911, Boxster Testy porównawcze 14 października 2010, 09:25

5 x Porsche – igranie z mocą

Każdy model tej marki uważany jest za auto sportowe. Wzięliśmy je wszystkie pod lupę. Pod maskami silniki o mocy od 255 KM do 400 KM. Teraz wiemy ile jest Porsche w każdym Porsche.

Porsche Panamera Pierwsza jazda 8 lipca 2010, 09:01

Porsche Panamera – najtańszy a i tak ostry

Rynkowy szlak przetarły topowe auta z silnikami V8, teraz Porsche wprowadza najtańsze wersje swojej limuzyny, czyli po prostu Panamerę i Panamerę 4.

Aston Martin, Rapide, Porsche, Panamera Pierwsza jazda 7 kwietnia 2010, 08:20

Aston Martin Rapide i Porsche Panamera

Z gracją przekracza granicę 300 km/h, unosząc na pokładzie czterech pasażerów, a przy tym mocno stąpa po ziemi - Aston Martin Rapide dołącza do grona sportowych limuzyn, wyzywając na pojedynek Porsche Panamerę.

Audi, RS6, BMW, X6 M, Porsche, Panamera Turbo, test Testy porównawcze 24 marca 2010, 10:55

RS6, X6 M, Panamera turbo - film akcji

Na trzy sposoby: Razem mają 12 napędzanych kół, 26 cylindrów i 15 drzwi. Wszystko by się zgadzało, gdyby nie zbyt duża liczba tych ostatnich. Oto porównanie Audi RS6, BMW X6 M i Porsche Panamery Turbo. Zapraszamy do naszego kina akcji - niekoniecznie dla twardzieli.

Porsche Panamera Pierwsza jazda 25 sierpnia 2009, 14:45

Porsche Panamera – Quattro Porsche

Model jakiego nie było. Panamera to pojazd eksperymentalny - jest czterodrzwiowym GT o wymiarach luksusowej limuzyny. I chce być sportowa jak prawdziwe Porsche. Czy to się może udać?