Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Porsche Panamera - Wiadomości

Informacje o samochodach Porsche Panamera: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Porsche Panamera, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Porsche Panamera. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Porsche Panamera

Porsche Panamera Sport Turismo Wydarzenia 2 marca 2017, 10:59

Porsche Panamera Sport Turismo - luksusowe kombi

Na kilka dni przed oficjalnym odsłonięciem w Genewie, Porsche pokazało w sieci model Panamera Sport Turismo. Luksusowe kombi z Zuffenhausen zaoferuje wysoki komfort podróżowania i powiększoną przestrzeń bagażową.

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Wydarzenia 24 lutego 2017, 14:14

Najmocniejsze Porsche Panamera w historii

Druga generacja Porsche Panamera zadebiutowała pół roku temu w Paryżu. Teraz przyszedł czas na premierę najmocniejszej odmiany w historii. Oto wersja Turbo S E-Hybrid skrywająca pod maską 680 KM.

Porsche Panamera Sport Turismo Wydarzenia 24 stycznia 2017, 12:58

Porsche Panamera Sport Turismo - premiera w Genewie

Już w marcu na targach w Genewie poznamy kolejną wersję Porsche Panamera. Model o nadwoziu shooting brake spełni oczekiwania klientów oczekujących praktycznego modelu z Zuffenhausen. 

Porsche Panamera Sport Turismo w przyszłym roku Wydarzenia 15 września 2016, 18:57

Porsche Panamera Sport Turismo w przyszłym roku

Długo oczekiwane Porsche Panamera Sport Turismo nie zadebiutuje podczas salonu w Paryżu. Najbliższy termin premiery to przyszłoroczne targi w Genewie.

Porsche Panamera 4 E-Hybrid - ekologia ze Stuttgartu Wydarzenia 9 września 2016, 10:34

Porsche Panamera 4 E-Hybrid - ekologia ze Stuttgartu

Kilkanaście dni przed targami Paryż Motor Show Porsche odsłoniło jeden ze swoich asów. Oto Panamera 4 E-Hybrid, czyli najnowsza wersja limuzyny ze Stuttgartu. Sprawdź, ile kosztuje Porsche Panamera 4 E-Hybrid.

Porsche Panamera - mamy zdjęcia i wiemy już wszystko Wydarzenia 27 czerwca 2016, 17:48

Porsche Panamera - mamy zdjęcia i wiemy już wszystko

Kurtyna opadła i Porsche przedstawia długo wyczekiwaną Panamerę drugiej generacji. Zobacz, zdjęcia i poznaj szczegóły najnowszego gran turismo od Porsche.

Porsche Panamera Technika 6 maja 2016, 13:15

Porsche prezentuje nowy silnik V8 biturbo

Nowa jednostka napędowa ma osiem cylindrów, dwie turbosprężarki i 550 KM. Po raz pierwszy pojawi się w Panamerze, później trafi do innych modeli marki.

Porsche Panamera Shooting Brake Wydarzenia 9 lutego 2016, 06:00

Porsche Panamera Shooting Brake nadjeżdża

Oferta nadwoziowa Porsche Panamery się rozszerza. Właśnie trwają testy limuzyny z Zuffenhausen z nowym nadwoziem - Shooting Brake.

Specjalna wersja Porsche Panamera Edition Wydarzenia 31 marca 2015, 09:31

Specjalna wersja Porsche Panamera Edition

Porsche przygotowało specjalną wersję Panamery o nazwie Edition. Te specjały wyróżniają się dodatkowym wyposażeniem w standardzie oraz występują w trzech wariantach.

Nowe Porsche Panamera przyłapane na Nurburgringu Wydarzenia 25 marca 2015, 10:52

Nowe Porsche Panamera przyłapane na Nurburgringu

Wobec tego auta nie można być obojętnym. Albo nie możesz na nie patrzeć, albo pożądasz je całym sobą. Przyszła generacja ma jednak być mniej kontrowersyjna i naprawić image modelu. Nowe Porsche Panamera już w 2016.

1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6