[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Renault Captur

Renault Captur to osobowy crossover produkowany od 2013 roku. Zbudowano go na płycie podłogowej Clio IV. Renault Captur swój debiut zaliczył na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie w marcu 2013 roku.

Testy samochodów Renault Captur

Renault Captur Test 28 kwietnia 2020, 07:30

Renault Captur - Wartość dodana

Crossovery takie jak Renault Captur zazwyczaj mają więcej zalet niż hatchbacki, ale są od nich droższe. Kilka dodatkowych centymetrów tu i tam, czy o parę litrów pojemniejszy bagażnik robią różnicę. Nowy Captur wystawia za nią spory rachunek.

Renault Captur TCe 155 Pierwsza jazda 16 marca 2020, 16:45

Renault Captur TCe 155 - Modnie i wygodnie

Renault Captur drugiej generacji ma sporo zalet - rozbudowane multimedia, więcej nowoczesnych funkcji asystujących i więcej miejsca w środku. Równie mocno cieszy to, że – tak jak poprzednik – świetnie wygląda.

Renault Captur Pierwsza jazda 7 czerwca 2017, 15:54

Renault Captur po face liftingu – jazda

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Renault Captur

Nowe auta z instalacją LPG – przegląd rynku Wydarzenia 7 lipca 2020, 06:00

Nowe auta z instalacją LPG – przegląd rynku

Oferta nowych modeli z fabryczną instalacją LPG nie jest tak bogata jak w przeszłości. Dziś jeśli chcemy skorzystać z fabrycznej ochrony gwarancyjnej mamy do wyboru 8 modeli, z których najwięcej oferuje Dacia i Renault.

Renault Captur Wydarzenia 25 czerwca 2020, 11:00

Nowe Renault Clio i Captur z fabrycznym LPG

Renault Clio i Renault Captur są już dostępne w wersji z silnikiem benzynowym, wyposażonej w fabryczną instalację LPG. Znamy ceny.

Renault Captur E-Tech Plug-in Hybrid Wydarzenia 23 czerwca 2020, 11:28

Hybrydowe Renault Clio i Captur – znamy ceny

Hybrydowe Renault Clio E-Tech oraz hybryda plug-in Captur E-Tech debiutowały w styczniu w Brukseli. Teraz auta wchodzą do sprzedaży w Polsce.

REKLAMA