REKLAMA

Renault Fluence - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Renault Fluence. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Renault Fluence. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Renault Fluence

Pierwsza jazda Renault Fluence Pierwsza jazda 2 września 2014, 09:14

Renault Fluence: F1 dla mas

Co Renault Fluence z dieslem pod maską ma wspólnego z Formułą 1? Podobno właśnie "rudolf" ma rozwiązania zaczerpnięte żywcem z F1.

Kangoo Z.E. Pierwsza jazda 10 stycznia 2012, 12:49

Renault Fluence Z.E. i Kangoo Z.E. – pod napięciem

Auta na prąd. Dyktatorzy mody samochodowej proponują na nowy sezon pojazdy elektryczne. Renault pokazało właśnie dwa gotowe modele Z.E. - Fluence'a i Kangoo.

Chevrolet, Cruze, Fiat, Linea, Renault, Fluence Testy porównawcze 15 czerwca 2010, 09:47

Chevrolet Cruze, Fiat Linea, Renault Fluence

Średniej klasy sedan to coś w rodzaju sprzętu gospodarstwa domowego. Ten sprzęt nabrał jednak zaawansowania i ogłady, o jakich jeszcze parę lat temu mógł tylko pomarzyć. Renault Fluence, Chevrolet Cruze i Fiat Linea - w teście wersje z silnikami Diesla.

Renault, Fluence Test 14 maja 2010, 09:40

Renault Fluence – Klasyk

Kawał auta za przystępną cenę. Ma dobre pochodzenie, przestronną kabinę, duży bagażnik, niezłe wyposażenie i zachęcającą cenę. A ile ma sensu? W teście - Renault Fluence z silnikiem 1.6 16V.

Renault, Fluence Pierwsza jazda 21 stycznia 2010, 15:40

Biedny luksus - Renault Fluence

Dla wybranych. Po rynkowym sukcesie Thalii i Logana Renault ma już pewność, że w kryzysie potrzebne są nie tylko auta ociekające bogactwem. Na rynek wjeżdża więc Fluence.

REKLAMA
REKLAMA