[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Renault Kadjar - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Renault Kadjar: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Renault Kadjar

Renault Kadjar facelift 2018

Renault Kadjar po face liftingu - znamy ceny (3)

Renault Kadjar po face liftingu zadebiutował na salonie samochodowym w Paryżu. Teraz znamy jego ceny.

Renault Kadjar facelift 2018

Renault Kadjar po face liftingu (3)

Na salonie samochodowym w Paryżu zadebiutuje odświeżony Renault Kadjar. Samochód zmienił się z zewnątrz nieznacznie, w środku też niewiele, za to pod maskę trafiły nowe silniki.

Nowy Renault Kadjar

Renault Kadjar - pierwsze wrażenia z jazdy (6)

Wczoraj odbyła się premiera nowego Renault Kadjara. Na gorąco dzielimy się pierwszy odczuciami z jazdy nowym, francuskim crossoverem.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Renault Kadjar

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Renault Kadjar | galeria (5)

Na salonie samochodowym w Genewie u Renault dumnie prezentował się nowy crossover Kadjar. Zobacz galerię z Geneva Motor Show 2015.

Nowy Renault Kadjar

Mamy zdjęcia nowego Renault Kadjar (16)

Kadjar będzie nowym crossoverem w gamie Renault. Reprezentuje crossoverowy segment C i staje się większym bratem Captura.

REKLAMA
REKLAMA