REKLAMA

Renault Kangoo - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Renault Kangoo. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Renault Kangoo. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Renault Kangoo

Renault Kangoo Testy samochodów używanych 20 grudnia 2020, 17:34

Używane Renault Kangoo (2008-2012) - komfort na 1. miejscu

Kangoo drugiej generacji występuje w kilku wersjach silnikowych i nadwoziowych, w tym typowo osobowych. Model ten oparł się modzie na downsizing.

Kangoo Z.E. Pierwsza jazda 10 stycznia 2012, 12:49

Renault Fluence Z.E. i Kangoo Z.E. – pod napięciem

Auta na prąd. Dyktatorzy mody samochodowej proponują na nowy sezon pojazdy elektryczne. Renault pokazało właśnie dwa gotowe modele Z.E. - Fluence'a i Kangoo.

Elektryczne modele Renault Test 12 lutego 2010, 10:50

Elektryczne modele Renault – To nie bajka

Prototypy na baterie. Renault nie żartuje - od 2011 roku zamierza produkować na dużą skalę kilka modeli o napędzie elektrycznym. Mieliśmy wyjątkową okazję nie tylko przyjrzeć się z bliska prototypom tych samochodów, ale też wybrać się nimi w trasę.

Renault Kangoo Test 18 lipca 2008, 10:00

Renault Kangoo – Dorosłym być

Wyrosło, dojrzało i spoważniało, ale wciąż ma ten sam młodzieńczy wyraz twarzy, co poprzednik. Nowe Renault Kangoo - lepsze niż poprzedni model, chociaż nie bez wad.

Cena Renault Kangoo 1.5 dCi Pierwsza jazda 18 lutego 2008, 14:17

Renault Kangoo - „Francuz” wszystkomogący

Renault Kangoo nie jest od wzbudzania zachwytów, tylko od przewożenia ludzi i towarów. Druga generacja tego popularnego modelu do owej zasady karnie się stosuje, chociaż...

Renault Kangoo Testy samochodów używanych 27 lutego 2007, 11:31

Używane Renault Kangoo: Wytrwały

Renault Kangoo od dziewięciu lat na rynku, nadal jest atrakcyjny dla poszukujących auta o większych możliwościach przewozowych.

REKLAMA
REKLAMA