[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Renault Megane - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Renault Megane: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Renault Megane

Renault Megane RS Trophy-R na torze Spa

Renault Megane RS Trophy-R znów szybsze od Civica Type R (2)

Renault Megane RS Trophy-R ustanowiło nowy rekord okrążenia toru Spa-Francorchamps. Co ciekawe, ten należał wcześniej do Hondy Civic Type R.

Renault Megane RS Trophy-R

Renault Megane RS Trophy-R. Drift na ręcznym (3)

Podczas Festiwalu Szybkości w Goodwood odbył się niecodzienny pokaz nowego Renault Megane RS Trophy-R. Auto pokonało trasę na hamulcu ręcznym.

Renault Megane RS Trophy-R

Renault Megane RS Trophy-R z rekordem Nordschleife (3)

Rekord jednego okrążenia Północnej Pętli toru Nurburgring nie należy już do Hondy Civic Type R. Szybsze okazało się Renault Megane RS Trophy-R.

Renault Megane R.S. Trophy

Renault Megane R.S. Trophy – znamy ceny (3)

Nowe Renault Megane R.S. Trophy jest już dostępne w sieci salonów francuskiej marki.

Najlepsze używane kompakty: Ford Focus, Skoda Octavia, VW Golf i reszta

Najlepsze używane kompakty: Ford Focus, Skoda Octavia, VW Golf i reszta (6)

Mając co najmniej 50 tys. zł, można kupić nowe auto, ale małe i ubogo wyposażone. Za taką kwotę na wtórnym rynku da się wybrać kompakt w dobrym stanie. Oto sześć najpopularniejszych w Polsce modeli tej klasy.

Renault Megane R.S. Trophy

Renault Megane R.S. Trophy – premiera (6)

Długo zapowiadana, mocniejsza wersja Renault Megane R.S., tradycyjnie już nazwana Trophy, ujrzała światło dzienne. Znamy dane techniczne nowego hot hatcha.

Renault Megane R.S. 2018

Nowe Renault Megane R.S. już w Polsce - znamy cenę (4)

Nowa generacja Renault Megane R.S. jest już dostępna w salonach w Polsce. Przy okazji rozpoczęcia przyjmowania zamówień, polski importer podał cenę 280-konnego hot-hatcha.

Renault Megane RS

Carlos Sainz Junior pojedzie w rajdzie Monte Carlo (2)

Kierowca Formuły 1 zespołu Renault Carlos Sainz Junior spróbuje swoich sił na trasie rajdu Monte Carlo. Jego ojciec zwyciężał tu trzykrotnie.

Renault Megane RS

Renault Megane RS - z genami Formuły 1 (15)

Nowa generacja Renault Megane RS jest już na rynku, a nasza redakcja była jedną z zaproszonych na dziennikarskie testy na torze Jerez. W oczekiwaniu na relację, obejrzyjcie świeżą galerię zdjęć Megane RS.

REKLAMA
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA