Renault Modus

Renault Modus

Opinia eksperta

Kompaktowy Modus, pomimo pomysłowych rozwiązań w kształtowaniu wnętrza i nadwozia typu van, jest po prostu ciasny. Zaskakujący jest komfort resorowania, ale przez to w zakrętach okazuje się mało stabilny. Niestety, to dość drogie auto.

Jarosław Maznas
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Renault Modus

Citroen, C3 Picasso, Kia, Venga, Opel, Meriva, Renault, Grand Modus, Skoda, Roomster Testy porównawcze 23 listopada 2010, 09:49

C3 Picasso, Venga, Meriva, Grand Modus, Roomster

Wyższy dach i kanciasta sylwetka to więcej miejsca we wnętrzu. Opel Meriva dorzuca do tego oryginalnie otwierające się drzwi. Sprawdzamy jak Meriva wypada w porównaniu z Citroënem C3 Picasso, Kią Vengą, Renault Grand Modusem i Skodą Roomsterem.

Test porównawczy Skoday Roomster, Nissana Note, Renault Modus, Ford Fusion Testy porównawcze 15 lipca 2008, 09:27

Ładunek sensu

Klasa „maluch plus jeszcze trochę" jest coraz bardziej liczna i coraz bardziej popularna. Na testowym poligonie Ford Fusion, Nissan Note i Renault Modus spotykają Skodę Roomster.

Renault Modus Test 20 maja 2008, 14:47

Renault Modus - Gry i zabawy

Po mniej lub bardziej udanych doświadczeniach z terenowymi minivanami i autami dla nonkonformistów przyszedł czas na eksperyment z samochodem dla dużych dzieci.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Renault Modus

Renault Grand Modus Wydarzenia 19 maja 2009, 10:50

Renault Modus razy 500 000

Od momentu premiery modelu Modus (wrzesień 2004) oraz Grand Modus (końcówka roku 2007), hiszpańską fabrykę Renault w Valladolid opuściło już 500 tys. samochodów tego typu.

Renault Modus Wydarzenia 28 lutego 2008, 15:24

Renault Modus – Reanimacja

Renault nie odpuszcza i na nowo przyrządza Modusa - samochód osobowy, mocno niszowy.

Test porównawczy Skoday Roomster, Nissana Note, Renault Modus, Ford Fusion Wydarzenia 27 listopada 2007, 09:59

Pechowa siódemka

Przedsiębiorca Renault Polska sp. z o.o. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody Renault Modus mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników.