REKLAMA

Renault Scenic - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Renault Scenic: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Renault Scenic

Renault Scenic 2017

Renault Scenic – scena rodzinna (19)

W salonach Renault pojawiła się właśnie nowa ofensywa modelowa. Zameldował się tam między innymi Scénic czwartej generacji, który w sprzedaży pojawi się jeszcze w tym roku, od razu w dwóch wersjach.

Renault Grand Scenic - dla rodzin wielodzietnych

Renault Grand Scenic - dla rodzin wielodzietnych (10)

Francuski producent przedstawił Grand Scenica w najnowszej odsłonie, który będzie dostępny w wersji 5- i 7-osobowej. Zobacz jak urósł Renault Grand Scenic.

Renault Scenic 2016

Renault Scenic 2016 - Genewa 2016 (8)

Renault Scenic zmienił nieco swój charakter. Francuska marka idzie w stronę crossoverów i przy Scenicu zrobiła to samo, co z Espacem. Teraz Scenic jest kompaktowym crossoverem.

Citroen C4 Picasso czy Renault Scenic

Używane: Citroen C4 Picasso czy Renault Scenic (11)

Obydwa są wygodnymi, francuskimi vanami i uwielbiają je rodziny z dziećmi. Auta tego typu mogą być też lepsze niż kombi. Ale co odróżnia Citroena C4 Picasso od Renault Scenic? Zobacz, na którego lepiej się zdecydować.

Porównanie Citroën C4 Picasso, Kia Carens i Renault Scénic

Test Citroën C4 Picasso, Kia Carens i Renault Scénic (17)

Szukasz nowego rodzinnego vana? Przyjrzyj się naszym propozycjom. W teście porównawczym sprawdzamy trzy familijne wozy - Citroëna C4 Picasso, Kię Carens i Renault Scénica. Każdy z nich reprezentuje nieco odmienny styl. Zobacz, który Tobie najbardziej przypadnie do gustu.

Test porównawczy: Zafira, Carens i Grand Scenic

Test porównawczy: Zafira, Carens i Grand Scenic (17)

Szukasz rodzinnego kompaktowego vana? Zbadaliśmy trzy z nich: Kię Carens, Renault Grand Scenic i Opla Zafirę. Sprawdziliśmy, ile w nich miejsca i które są przystępne cenowo.

Renault Scenic po FL wyceniony w Polsce

Renault Scenic po FL wyceniony w Polsce (5)

Odświeżony Scenic wjeżdża do polskich salonów - klienci mogą liczyć na spory rabat i wyposażenie gratis.

Renault Scenic 2013 – śladem Clio

Renault Scenic 2013 – śladem Clio (11)

Oprócz „operacji twarzy” w gamie Scenica pojawi się jego nowa, uterenowiona wersja.

REKLAMA
REKLAMA