REKLAMA

Renault Talisman

Renault Talisman to następca dobrze znanej Laguny. Zdecydowano się na zmianę nazwy prawdopodobnie dlatego, żeby zerwać z dotychczasową opinią o "królowej lawet", jak pieszczotliwie nazywa się Lagunę. Talisman to też zupełnie nowy design. Ostre linie, dynamiczne kształty to całkowite przeciwieństwo Laguny. Renault nowym modelem chce zawojować klasę premium, dlatego w Talismanie znajdziemy wyposażenie z najwyższej półki i bardzo wysoką jakość wykonania. Razem z wersją sedan debiutuje kombi, czyli Grandtour.

Testy samochodów Renault Talisman

Renault Talisman Grandtour Pierwsza jazda 9 lutego 2017, 14:35

Renault Talisman 1.6 dCi - na każdy dystans

Im dłużej nim jedziesz, tym bardziej je lubisz. A Renault Talisman na długie trasy nadaje się w sam raz.

Renault Talisman – Czas odnowy Pierwsza jazda 13 czerwca 2016, 13:20

Renault Talisman – Czas odnowy

Renault znowu powalczy o klientów dużych sedanów. Zapomina o Lagunie i kusi Talismanem. Nasze pierwsze spotkanie z nowym modelem okazało się mocno hipnotyczne.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Renault Talisman

Renault Talisman Wydarzenia 19 listopada 2015, 11:14

Renault Talisman - robi wrażenie

Po raz pierwszy od momentu debiutu mamy styczność z Renault Talismanem. Mnóstwo miejsca w kabinie, oszczędne jednostki napędowe, dopracowany układ jezdny i niebanalny wygląd to największe zalety następcy Laguny.

Renault Talisman Wydarzenia 17 września 2015, 09:01

Renault Talisman - Targi Frankfurt 2015

Renault Talisman powstał z myślą o właścicielach Passatów, Mondeo czy Insigni. Francuzi chcą przekonać kierowców niemieckich marek do przesiadki do Talismana. Stawiają na styl i to jest ich asem w rękawie. Talisman zadebiutował we Frankfurcie.

REKLAMA