Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Renault Thalia

Renault Thalia to wersja sedan modelu Renault Clio II. Produkowane jest od 2000 roku. W swojej pierwszej generacji auto przeszło cztery face liftingi odpowiednio w: 2001, 2003, 2005 i 2008. Pierwsze Renault Thalia drugiej generacji zjechały z taśmy produkcyjnej w 2008 roku. Jest to wersja sedan Renault Clio III. Auto technicznie bazuje na modelu Clio oraz Dacia Sandero.

Opinia eksperta

Zgrabny sedan z dużym bagażnikiem i bardzo dobrym dieslem. Denerwują oszczędnościowe rozwiązania: kierownica regulowana tylko na jeden sposób, niedzielone oparcie kanapy.

Bogdan Czajkowski
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Renault Thalia

Chevrolet, Aveo, Fiat, Linea, Renault, Thalia Testy porównawcze 17 października 2011, 09:28

Aveo, Linea, Thalia – dużo potrafią

Mimo ewidentnych przewag, nie cieszą się takim wzięciem jak porównywalne cenowo lub nawet droższe małe hatchbacki. W teście porównawczym najmniejsze i jedne z najtańszych sedanów - Aveo, Linea i Thalia.

Renault Thalia Test 24 czerwca 2009, 10:47

Renault Thalia – minilimuzyna

Krążownik w rozmiarze S. Thalia już nie straszy. Ma co prawda wczorajszą technikę, ale przyciąga nowym wyglądem. We wnętrzu to i owo należałoby poprawić, by auto zyskało na funkcjonalności.

Renault Thalia Pierwsza jazda 29 października 2008, 12:20

Renault Thalia – Brzydula

Regeneracja. Thalia, na wielu rynkach walcząca o tytuł najbrzydszego samochodu wszech czasów, wybrała się na operację plastyczną.

Wiadomości dotyczące modelu Renault Thalia

Renault Thalia Wydarzenia 1 listopada 2012, 12:30

Renault Thalia - promocyjne ceny rocznika 2012

Renault przygotowało ofertę promocyjną na swojego małego sedana.