Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Renault Thalia - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Renault Thalia. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Renault Thalia. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Renault Thalia

Chevrolet, Aveo, Fiat, Linea, Renault, Thalia Testy porównawcze 17 października 2011, 09:28

Aveo, Linea, Thalia – dużo potrafią

Mimo ewidentnych przewag, nie cieszą się takim wzięciem jak porównywalne cenowo lub nawet droższe małe hatchbacki. W teście porównawczym najmniejsze i jedne z najtańszych sedanów - Aveo, Linea i Thalia.

Renault Thalia Test 24 czerwca 2009, 10:47

Renault Thalia – minilimuzyna

Krążownik w rozmiarze S. Thalia już nie straszy. Ma co prawda wczorajszą technikę, ale przyciąga nowym wyglądem. We wnętrzu to i owo należałoby poprawić, by auto zyskało na funkcjonalności.

Renault Thalia Pierwsza jazda 29 października 2008, 12:20

Renault Thalia – Brzydula

Regeneracja. Thalia, na wielu rynkach walcząca o tytuł najbrzydszego samochodu wszech czasów, wybrała się na operację plastyczną.

Renault Thalia i Dacia Logan Testy porównawcze 21 kwietnia 2008, 10:00

Renault Thalia i Dacia Logan – Rumun goni Turka

Masz tylko 30 tysięcy zł? Nie martw się, mamy dobrą wiadomość. Możesz za to kupić samochód i nowy, i wyjątkowy, i jeszcze możesz pomarudzić, który wybrać - Renault Thalię czy Dacię Logan.