Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Renault Twingo - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Renault Twingo: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Renault Twingo

Renault Twingo w Słowenii

Renault Twingo w Słowenii (10)

Słoweńcy kochają Renault. Niemal co czwarty obywatel tego kraju jeździ właśnie "renówką". Dlatego nie mogliśmy tam pojechać niczym innym, tylko Twingo, produkowanym a jakże w Słowenii.

Test porównawczy Citroen C1, Fiat 500, Opel Adam i Renault Twingo

Citroen C1, Fiat 500, Opel Adam i Renault Twingo: Duże zabaweczki (21)

Czy warto wydać 50 tys. zł na małe, stylowe autka? Szukamy odpowiedzi w teście czterech maluchów: Citroena C1, Fiata 500, Opla Adama i Renault Twingo.

Test Renault Twingo

Test Renault Twingo: Pełny odjazd (10)

Jest jak Porsche 911, Fiat 126p i mały crossover. Z jednym tylko wyjątkiem. W ogóle nie jest jak Porsche, maluch i crossover. Z tymi pierwszymi łączy go jedynie umieszczenie silnika, z drugim, wysokość nadwozia. Oto najdziwniejszy mieszczuch ostatnich lat - Renault Twingo.

Renault Twingo

Renault Twingo: Zabaweczka (6)

Debiutuje kolejny model w stylu vintage – do Mini i Fiata 500 dołącza Twingo, czyli Renault 5 w nowym wcieleniu, z napędem, którym może trwale zapisać się w historii motoryzacji.  

Renault Twingo

Nowe Renault - z silnikiem z tyłu i napędem na tył (11)

Niemałą rewolucję szykuje nam Renault. Nowe Twingo będzie miało z tyłu silnik, napęd będzie trafiał na tylną oś i po raz pierwszy będzie miało pięciodrzwiowe nadwozie.

Renault Twingo

Renault Twingo z atrakcyjnymi pakietami (3)

Najmniejszy model Renault jest teraz do kupienia w promocyjnej cenie, a do tego z atrakcyjnymi pakietami wyposażenia.