[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Renault ZOE

Renault Zoe po raz pierwszy zaprezentowano w 2005 roku w Genewie pod nazwą Renault Zoe City Car Concept. Model ten nie miał jednak żadnych wspólnych cech z zaprezentowanym po raz pierwszy w 2009 roku we Frankfurcie prototypem, który ukazywał wizję małego auta z napędem elektrycznym. Prototyp napędzany silnikiem elektrycznym osiągnął moc maksymalną 95 KM. W 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu zaprezentowano koncepcyjne Renault Zoe, które po dokonaniu kilku modernizacji, stało się modelem produkcyjnym. Małe Zoe zostało zbudowane na płycie podłogowej Clio.

Testy samochodów Renault ZOE

Renault Zoe ZE50 R135 Pierwsza jazda 4 października 2019, 13:24

Renault Zoe ZE 50. Test i dane techniczne

Renault Zoe to jeden z najpopularniejszych aut elektrycznych w Europie. Na rynek wchodzi jego nowa odsłona, z większym zasięgiem i mocą silnika.

Elektryczne modele Renault Test 12 lutego 2010, 10:50

Elektryczne modele Renault – To nie bajka

Prototypy na baterie. Renault nie żartuje - od 2011 roku zamierza produkować na dużą skalę kilka modeli o napędzie elektrycznym. Mieliśmy wyjątkową okazję nie tylko przyjrzeć się z bliska prototypom tych samochodów, ale też wybrać się nimi w trasę.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Renault ZOE

Renault Zoe 2019 Wydarzenia 1 lipca 2019, 15:57

Nowe Renault Zoe z większym zasięgiem

Renault Zoe to prawdziwy bestseller wśród aut elektrycznych. Teraz do gry wchodzi jego mocno odświeżona wersja, z większą baterią i zasięgiem.

Renault Zoe (Genewa 2018) Wydarzenia 9 marca 2018, 10:29

Renault Zoe - Genewa 2018

Renault odświeża swój elektryczny model Zoe, dodając nowy lakier, systemy łączności oraz przede wszystkim więcej mocy. Auto ma swoją premierę na salonie w Genewie.

Renault Zoe 2018 Wydarzenia 23 lutego 2018, 12:23

Nowe Renault Zoe - więcej mocy

Renault odświeża swój elektryczny model Zoe, dodając nowy lakier, systemy łączności oraz przede wszystkim więcej mocy.

REKLAMA