Rimac - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Rimac: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Rimac

Rimac Nevera w rękach Nico Rosberga

Były mistrz F1 odbiera 1900-konnego Rimaca Nevera. Mamy nagranie (9)

Rimac Nevera to elektryczny hipersamochód o mocy 1914 KM, który do setki rozpędza się w niecałe 2 sekundy. Pierwszym właścicielem został sam Nico Rosberg. Zobaczcie nagranie z jego pierwszej jazdy.

Pininfarina Battista

Pininfarina Battista – 1900 KM w stylowym nadwoziu (7)

Niepowtarzalny design i napęd z najpotężniejszego elektrycznego hipersamochodu – tak w największym skrócie opisać można Pininfarinę Battistę. Auto wpadło niedawno nawet w nasze ręce.

Rimac Nevera

Rimac Nevera jedzie do klientów – pierwsza seria wyprzedana (7)

Rimac Nevera to elektryczny supersamochód, który po latach testów i długich godzinach spędzonych nad dostrajaniem podzespołów, wyjechał właśnie z fabryki. Rocznie powstanie 50 sztuk.

Bugatti-Rimac - powstanie nowej spółki

Bugatti i Rimac połączone. Powstaną nowe modele (4)

Porsche poinformowało w oficjalnym komunikacie o połączeniu marek Bugatti i Rimac w jedną spółkę joint-venture o nazwie Bugatti-Rimac. Na jej czele stanie sam Mate Rimac.

Rimac Nevera

Rimac Nevera – chorwacka nawałnica (17)

Rimac Nevera – tak nazywa się elektryczny hipersamochód, znany niedawno pod roboczą nazwą Rimac C_Two. Auto oferuje iście kosmiczne osiągi i parametry. Zobaczcie sami.

Rimac C_Two podczas testów

Rimac C_Two coraz bliżej produkcji (2)

Chorwacki producent hipersamochodów Rimac prowadzi obecnie testy nowego elektrycznego modelu, roboczo nazwanego C_Two. Auto ma ponad 1900 KM mocy.