[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Rolls-Royce - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Rolls-Royce: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Rolls-Royce

design

Producenci samochodów tworzą nie tylko auta (7)

Odzież, okulary, biżuteria, zegarki, torby podróżne, sprzęt grający, kuchenny i elektroniczny, meble, a z większych prac – tramwaj, gondola kolei linowej, budynek, a nawet helikopter. Nie ma chyba takiej rzeczy, której zaprojektowania nie można by zlecić jednemu z producentów samochodów.

Rolls-Royce Cullinan

Rekordowa sprzedaż Rolls-Royce'a (2)

Marka Rolls-Royce odnotowała najlepszy w swojej 116-letniej historii wynik sprzedaży nowych samochodów. W tym roku poznamy też następcę modelu Ghost.

Fabryka Toyoty w Polsce

Toyota rekrutuje pracowników w Polsce (3)

Już w maju ruszy wielka rekrutacja do fabryki silników Toyoty w Jelczu-Laskowicach. Japoński producent zatrudni kilkaset osób, w związku z rozwojem zakładów.

Rolls-Royce SRH

Rolls-Royce SRH - najmniejszy Rolls świata (3)

Rolls-Royce SRH to niezwykły samochód. Zbudowany został dla dziecięcego oddziału chirurgii, pozwala zmniejszyć stres u małych pacjentów. Teraz auto wróciło do Goodwood na pierwszy oficjalny... przegląd.

Rolls-Royce Wraith Luminary Collection

Rolls-Royce Wraith Luminary Collection (5)

Rolls-Royce przenosi pojęcie indywidualizacji na wyższy poziom, wprowadzając - limitowaną do 55 egzemplarzy - kolekcję Wraith Luminary. Na podsufitce zobaczyć można nawet... spadające gwiazdy.

Rolls-Royce Phantom

Nowy Rolls-Royce Phantom zadebiutował w Polsce (7)

Rolls-Royce Phantom to flagowy model brytyjskiego producenta. Swoją polską premierę limuzyna miała zaraz po debiucie w Londynie.

Rolls-Royce Phantom

Nowy najlepszy samochód świata – Rolls-Royce Phantom VIII (4)

Rolls-Royce Phantom siódmej generacji był produkowany od 2003 roku, teraz nadszedł czas na zmiany. Mieliśmy okazję dokładnie przyjrzeć się z zewnątrz i wewnątrz modelowi, który na rynku pojawi się w przyszłym roku. 

Rolls-Royce Wraith

Rolls-Royce Wraith w szalonym wcieleniu (6)

Utytułowany szwedzki narciarz Jon Olsson jest znany z zamiłowania do supermocnych samochodów. Spójrzcie tylko na jego najnowszy zakup, który kiedyś był... Rolls-Roycem.

Rolls-Royce Sweptail

Rolls-Royce Sweptail – najdroższy nowy samochód na świecie (6)

Podczas Concorso d`Eleganza Villa d`Este trafiło pod młotek wiele wspaniałych maszyn. Wśród nich znalazł się Rolls-Royce Sweptail, który jest prawdopodobnie najdroższym, nowym samochodem na świecie.

REKLAMA
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA