REKLAMA

Rolls-Royce Ghost

Rolls-Royce Ghost choć ma wszystkie cechy typowe dla modeli ozdobionych figurką The Spirit of Ecstasy, to wywodzi się z pospólstwa. To za sprawą jego płyty podłogowej, która pochodzi wprost z BMW serii 7. Ghost swoją światową premierę miał w roku 2009 na salonie samochodowym we Frankfurcie. Jego odświeżoną wersję zaprezentowano 4 marca 2014 roku w Genewie podczas targów motoryzacyjnych, a do jego i tak już bogatego wyposażenia dołączyła pokładowa sieć Wi-Fi. Od początku produkcji pod maskę Ghost'a trafiał podwójnie doładowany silnik V12 o legendarnej pojemności 6 i 3/4 litra, zapewniający moc 570 KM.

Testy samochodów Rolls-Royce Ghost

Rolls-Royce Ghost Testy 6 marca 2021, 16:29

Rolls-Royce Ghost: (prawie) sam otwiera kierowcy drzwi

Na wrażenia z jazdy nowym Rolls-Roycem Ghostem przyjdzie jeszcze pora. Tymczasem tu i teraz cztery, naszym zdaniem, najciekawsze detale. Nie wszyscy będą nimi zachwyceni, ale każdy z pewnością robi wrażenie.

Rolls-Royce Ghost EWB Test 21 sierpnia 2012, 09:47

Rolls-Royce Ghost EWB

W Goodwood nie ma rzeczy niemożliwych. Perfekcyjni rzemieślnicy potrafią spełnić każde marzenie klientów Rolls-Royce'a. I nawet jeśli klient nie ma specjalnych życzeń, może być pewien, że jeździ samochodem wyjątkowym.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Rolls-Royce Ghost

Rolls-Royce Ghost 2020 Wydarzenia 1 września 2020, 14:52

Rolls-Royce Ghost - luksus pod gwieździstym niebem

Nowy Rolls-Royce Ghost ujrzał światło dzienne. Choć ze starym modelem praktycznie nie ma wspólnych części, to na pierwszy rzut oka łatwo pomyśleć, że to jedynie face lifting.

Rolls-Royce Cullinan Wydarzenia 7 stycznia 2020, 11:32

Rekordowa sprzedaż Rolls-Royce'a

Marka Rolls-Royce odnotowała najlepszy w swojej 116-letniej historii wynik sprzedaży nowych samochodów. W tym roku poznamy też następcę modelu Ghost.

Rolls-Royce Ghost Wydarzenia 9 listopada 2016, 13:43

Rolls-Royce króla UFC

W najbliższy weekend w legendarnej nowojorskiej hali Madison Square Garden odbędzie się święto fanów MMA. Jeden z jej bohaterów dostał nowego Rolls-Royca Ghosta.

REKLAMA