[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Rolls-Royce - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Rolls-Royce: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Rolls-Royce, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Rolls-Royce. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Rolls-Royce

design Wydarzenia 22 kwietnia 2020, 10:00

Producenci samochodów tworzą nie tylko auta

Odzież, okulary, biżuteria, zegarki, torby podróżne, sprzęt grający, kuchenny i elektroniczny, meble, a z większych prac – tramwaj, gondola kolei linowej, budynek, a nawet helikopter. Nie ma chyba takiej rzeczy, której zaprojektowania nie można by zlecić jednemu z producentów samochodów.

Rolls-Royce Cullinan Wydarzenia 7 stycznia 2020, 11:32

Rekordowa sprzedaż Rolls-Royce'a

Marka Rolls-Royce odnotowała najlepszy w swojej 116-letniej historii wynik sprzedaży nowych samochodów. W tym roku poznamy też następcę modelu Ghost.

Rolls-Royce Cullinan Wydarzenia 10 maja 2018, 17:56

Rolls-Royce Cullinan - królewski SUV

Na ten model czekaliśmy z niecierpliwością od co najmniej kilku lat. W końcu Rolls-Royce zmobilizowany premierą Bentleya Bentaygi wprowadził na rynek pierwszego SUV-a. Poznajcie szczegóły na temat wielkiej i luksusowej maszyny.

Fabryka Toyoty w Polsce Wydarzenia 24 kwietnia 2018, 12:41

Toyota rekrutuje pracowników w Polsce

Już w maju ruszy wielka rekrutacja do fabryki silników Toyoty w Jelczu-Laskowicach. Japoński producent zatrudni kilkaset osób, w związku z rozwojem zakładów.

Rolls-Royce SRH Wydarzenia 23 kwietnia 2018, 10:40

Rolls-Royce SRH - najmniejszy Rolls świata

Rolls-Royce SRH to niezwykły samochód. Zbudowany został dla dziecięcego oddziału chirurgii, pozwala zmniejszyć stres u małych pacjentów. Teraz auto wróciło do Goodwood na pierwszy oficjalny... przegląd.

Rolls-Royce Wraith Luminary Collection Wydarzenia 29 marca 2018, 12:31

Rolls-Royce Wraith Luminary Collection

Rolls-Royce przenosi pojęcie indywidualizacji na wyższy poziom, wprowadzając - limitowaną do 55 egzemplarzy - kolekcję Wraith Luminary. Na podsufitce zobaczyć można nawet... spadające gwiazdy.

Rolls-Royce Phantom Wydarzenia 25 września 2017, 11:41

Nowy Rolls-Royce Phantom zadebiutował w Polsce

Rolls-Royce Phantom to flagowy model brytyjskiego producenta. Swoją polską premierę limuzyna miała zaraz po debiucie w Londynie.

Rolls-Royce Phantom Wydarzenia 28 lipca 2017, 13:51

Nowy najlepszy samochód świata – Rolls-Royce Phantom VIII

Rolls-Royce Phantom siódmej generacji był produkowany od 2003 roku, teraz nadszedł czas na zmiany. Mieliśmy okazję dokładnie przyjrzeć się z zewnątrz i wewnątrz modelowi, który na rynku pojawi się w przyszłym roku. 

Rolls-Royce Wraith Wydarzenia 27 czerwca 2017, 15:15

Rolls-Royce Wraith w szalonym wcieleniu

Utytułowany szwedzki narciarz Jon Olsson jest znany z zamiłowania do supermocnych samochodów. Spójrzcie tylko na jego najnowszy zakup, który kiedyś był... Rolls-Roycem.

Rolls-Royce Sweptail Wydarzenia 30 maja 2017, 23:28

Rolls-Royce Sweptail – najdroższy nowy samochód na świecie

Podczas Concorso d`Eleganza Villa d`Este trafiło pod młotek wiele wspaniałych maszyn. Wśród nich znalazł się Rolls-Royce Sweptail, który jest prawdopodobnie najdroższym, nowym samochodem na świecie.

REKLAMA
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
REKLAMA