REKLAMA

Rolls-Royce Wraith

Rolls-Royce Wraith to najmocniejszy i najbardziej zaawansowany technologicznie model w historii brytyjskiej marki. Krok za przymiotnikiem "najmocniejszy" idzie kolejny- "najszybszy". Choć jego prędkość maksymalna została ograniczona elektronicznie do 250 km/h, to sprint do "setki" trwa najkrócej ze wszystkich Rolls-ów, zaledwie 4,6 s. Takie osiągi udało się uzyskać dzięki podwójnemu doładowaniu silnika V12 o pojemności, oczywiście, 6 i 3/4 litra, uzyskując 632 KM.

Testy samochodów Rolls-Royce Wraith

Rolls-Royce Wraith Pierwsza jazda 28 października 2014, 11:46

Rolls-Royce Wraith: Inna galaktyka

W nim nie potrzebujesz szofera. Ma tylko dwoje drzwi i jest bardziej nastawiony na kierowcę. Katedra w wersji coupe, czyli Rolls-Royce Wraith.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Rolls-Royce Wraith

Rolls-Royce Wraith Luminary Collection Wydarzenia 29 marca 2018, 12:31

Rolls-Royce Wraith Luminary Collection

Rolls-Royce przenosi pojęcie indywidualizacji na wyższy poziom, wprowadzając - limitowaną do 55 egzemplarzy - kolekcję Wraith Luminary. Na podsufitce zobaczyć można nawet... spadające gwiazdy.

Rolls-Royce Wraith Wydarzenia 27 czerwca 2017, 15:15

Rolls-Royce Wraith w szalonym wcieleniu

Utytułowany szwedzki narciarz Jon Olsson jest znany z zamiłowania do supermocnych samochodów. Spójrzcie tylko na jego najnowszy zakup, który kiedyś był... Rolls-Roycem.

Rolls-Royce składa hołd dyscyplinie rugby Wydarzenia 23 września 2015, 18:00

Rolls-Royce składa hołd dyscyplinie rugby

W Goodwood zbudowali kolejny, wyjątkowy egzemplarz modelu Wraith. Tym razem powstał samochód, który podkreśla długą historię narodowego sportu Anglików - rugby

REKLAMA