REKLAMA

Rover Mini

Rover Mini

Opinia eksperta

<p>Trzecie pokolenie współczesnego, lajfstajlowego Mini ma dokładnie taki sam charakter, jaki miały dwa poprzednie. Cały myk polega na tym, że Mini – niezależnie czy w najsłabszej wersji One, czy jako topowy Cooper S – to nie tylko auto do jeżdżenia. Gdyby było książką, byłoby tak samo do czytania jak do oglądania. Byłoby komiksem.</p>

Trzecie pokolenie współczesnego, lajfstajlowego Mini ma dokładnie taki sam charakter, jaki miały dwa poprzednie. Cały myk polega na tym, że Mini – niezależnie czy w najsłabszej wersji One, czy jako topowy Cooper S – to nie tylko auto do jeżdżenia. Gdyby było książką, byłoby tak samo do czytania jak do oglądania. Byłoby komiksem.

Roman Popkiewicz
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Rover Mini

Używany Mini Cooper R56 – emocje w cenie Testy samochodów używanych 31 lipca 2016, 23:30

Używany Mini Cooper R56 – emocje w cenie

Ten samochód dostarczy wielu emocji z jazdy, ale znalezienie odpowiedniego egzemplarza może być trudne. Zobaczcie, jakie problemy trapią brytyjskiego "gokarta".

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Rover Mini

Mini Countryman - test Euro NCAP Wydarzenia 1 czerwca 2017, 14:20

Nowe testy Euro NCAP - Kodiaq, Micra, Swift, Countryman

Organizacja Euro NCAP opublikowała najnowsze wyniki testów zderzeniowych, któremu poddane zostały cztery modele debiutujące niedawno na rynku. Jak sobie poradziły?

Mini Countryman S E Wydarzenia 5 kwietnia 2017, 08:15

Mini Countryman – premiera hybrydy na Motor Show

Mini Cooper S E Countryman ALL4 pojawi się na targach poznańskich. Będzie go można obejrzeć już w najbliższy czwartek w pawilonie nr 3. 

Mini Countryman Wydarzenia 12 grudnia 2016, 17:25

Mini Countryman - znamy cennik

Polski importer przedstawił ceny nowego Mini Countryman. W salonach auto będzie dostępne od lutego 2017, a już teraz można je zamówić od 111 800 złotych.

REKLAMA