Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Seat Alhambra

Seat Alhambra to przedstawiciel segmentu vanów. Pierwsza generacja Alhambry pojawiła się na rynku w 1996 roku i była efektem współpracy koncernów Volkswagen oraz Ford. Wraz z rodzinnym Seatem na rynku pojawiły się bliźniacze Volkswagen Sharan oraz Ford Galaxy. W 2000 roku Seat Alhambra zostaje poddany faceliftingowi, zmianie ulega przede wszystkim przednia część nadwozia oraz jego wnętrze. Dwa lata później na wystawie w Genewie zaprezentowana zostaje druga generacja Seata Alhambry, która dzieli wspólne rozwiązania już tylko z Volkswagenem Sharanem.

Opinia eksperta

<p>Cechy praktyczne Alhambry się nie starzeją. Dołożone do tego dynamika, ekonomia i wyposażenie czynią Seata świetnym autem. Nawet jeśli dość drogim.</p>

Cechy praktyczne Alhambry się nie starzeją. Dołożone do tego dynamika, ekonomia i wyposażenie czynią Seata świetnym autem. Nawet jeśli dość drogim.

Roman Popkiewicz
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Seat Alhambra

Seat Alhambra Pierwsza jazda 21 lutego 2014, 08:36

Seat Alhambra: Prosty jak kwadrat

W największym skrócie – Seat Alhambra jest jak przeszklony mały pokój na kołach, brakuje tylko żyrandola i balkonu.

Seat Alhambra Test 24 sierpnia 2011, 10:24

Seat Alhambra – po prostu van

Ma siedem miejsc i atmosferę auta osobowego. Seat Alhambra, czyli tańsza odmiana Volkswagena Sharana - w teście wersja ze 170-konnym silnikiem 2.0 TDI.

Seat, Alhambra Pierwsza jazda 2 listopada 2010, 10:02

Seat Alhambra – rodzinna strzała

Na rynku pojawił się nowy zawodnik w mocno kurczącym się segmencie dużych, rodzinnych vanów. Czy znajdzie się wielu chętnych na ten wielki mały autobus?

Wiadomości dotyczące modelu Seat Alhambra

Seat Alhambra facelifting Wydarzenia 16 lipca 2015, 15:28

Jeździmy Seatem Alhambrą po faceliftingu

Hiszpanie delikatnie zmodyfikowali rodzinnego vana - Alhambrę. Zmiany zewnętrzne są kosmetyczne. Sprawdzamy, co jeszcze zmieniło się w odświeżonym Seacie Alhambra.

Seat Alhambra facelifting Wydarzenia 7 lipca 2015, 13:31

Seat Alhambra przechodzi facelifting

Zmiany w odświeżonej Alhambrze są bardzo dyskretne. Z zewnątrz oprócz nowych lamp nie zanotowaliśmy większych modyfikacji. Seat Alhambra po faceliftingu jest oszczędniejsza i lepiej wyposażona.

Seat, Alhambra Wydarzenia 13 września 2010, 11:30

Seat Alhambra – premiera nowej generacji

W Paryżu będzie można obejrzeć go na żywo, a już mamy pierwsze zdjęcia