REKLAMA

Seat Alhambra - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Seat Alhambra: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Seat Alhambra

Seat Alhambra

Seat Alhambra - samochód nowoczesnej rodziny (4)

Wszechstronny, nowoczesny, dynamiczny i oszczędny – to słowa które, zdaniem producenta, najlepiej oddają charakter Seata Alhambry. Dlaczego Seat Alhambra ma być dobrym wyborem na rodzinne auto?

Seat Alhambra

Seat Alhambra - test długodystansowy (10)

Ma tyle wdzięku co miejski autobus, ale w Alhambrze nie chodzi o to, jak wygląda, ale ile skrywa treści. Przed nią intensywny spacer – taki na 50 tys. km.

Seat Alhambra facelifting

Jeździmy Seatem Alhambrą po faceliftingu (5)

Hiszpanie delikatnie zmodyfikowali rodzinnego vana - Alhambrę. Zmiany zewnętrzne są kosmetyczne. Sprawdzamy, co jeszcze zmieniło się w odświeżonym Seacie Alhambra.

Seat Alhambra facelifting

Seat Alhambra przechodzi facelifting (10)

Zmiany w odświeżonej Alhambrze są bardzo dyskretne. Z zewnątrz oprócz nowych lamp nie zanotowaliśmy większych modyfikacji. Seat Alhambra po faceliftingu jest oszczędniejsza i lepiej wyposażona.

Seat Alhambra

Seat Alhambra: Prosty jak kwadrat (6)

W największym skrócie – Seat Alhambra jest jak przeszklony mały pokój na kołach, brakuje tylko żyrandola i balkonu.

REKLAMA
REKLAMA