[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Seat Ateca

Seat Ateca to pierwszy SUV w historii hiszpańskiego producenta. Premiera odbyła się w Barcelonie, a w kwietniu 2016 auto po raz pierwszy wyjechało na ulice. Ateca została zbudowana na platformie modularnej MQB,z której korzysta większość modeli koncernu VW. Pod maską znajdziemy silniki znane chociażby z Golfa. Seat Ateca korzysta z rozwiązań Leona i właśnie z tego modelu możemy doszukać się podobieństw. SUV Seata jest konkurentem dla Skody Yeti, VW Tiguana, Mazdy CX-5, czy Forda Kugi.

Testy samochodów Seat Ateca

Seat Ateca 1.4 TSI - witamy w klubie Test 7 października 2016, 10:58

Seat Ateca 1.4 TSI - witamy w klubie

Do pierwszego pełnoprawnego SUV-a Seata wsiadamy na długo zanim pojawi się w Polsce. W teście 150-konna Ateca 1.4 TSI z przednim napędem, mająca szanse na pierwsze miejsce wśród kompaktowych SUV-ów.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Seat Ateca

Seat Ateca face lifting 2020 Wydarzenia 15 czerwca 2020, 13:53

Seat Ateca po face liftingu

Pokazany w 2016 roku SUV Seat Ateca przechodzi właśnie kurację odświeżającą. Oprócz retuszu stylistycznego auto otrzyma nowe elementy wyposażenia.

Jetta VS5 Wydarzenia 14 sierpnia 2019, 11:42

Jetta VS5. Tani SUV od Volkswagena

Jetta VS5 to pierwszy model nowej marki samochodów, utworzonej przez Volkswagena specjalnie na rynek chiński.

5 gwiazdek Euro NCAP dla Seata Ateca Wydarzenia 30 sierpnia 2018, 10:00

5 gwiazdek Euro NCAP dla Seata Ateca

Seat Ateca otrzymał maksymalną liczbę pięciu gwiazdek w testach bezpieczeństwa prowadzonych przez prestiżową organizację Euro NCAP. Za co szczególnie doceniono pierwszego SUV-a Seata?

REKLAMA