Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Seat Ateca

Seat Ateca to pierwszy SUV w historii hiszpańskiego producenta. Premiera odbyła się w Barcelonie, a w kwietniu 2016 auto po raz pierwszy wyjechało na ulice. Ateca została zbudowana na platformie modularnej MQB,z której korzysta większość modeli koncernu VW. Pod maską znajdziemy silniki znane chociażby z Golfa. Seat Ateca korzysta z rozwiązań Leona i właśnie z tego modelu możemy doszukać się podobieństw. SUV Seata jest konkurentem dla Skody Yeti, VW Tiguana, Mazdy CX-5, czy Forda Kugi.

Wiadomości dotyczące modelu Seat Ateca

Seat Ateca Cupra – debiut w 2017 roku Wydarzenia 26 sierpnia 2016, 18:36

Seat Ateca Cupra – debiut w 2017 roku

Hiszpański producent poszerza gamę sportowych modeli ze znaczkiem Cupra. Po Leonie i Ibizie pojawi się model Ateca. Auto pojawi się na rynku już w przyszłym roku. 

Seat Ateca Wydarzenia 31 marca 2016, 14:27

Seat Ateca - Poznań Motor Show 2016

Seat na targach w Poznaniu zaprezentował swojego pierwszego SUV-a - Ateca. Co prawda auta nie zaprezentowano w kolorze "zachodzącego nad Barceloną słońca", ale w bieli wygląda też bardzo dobrze.

Seat Ateca Wydarzenia 11 lutego 2016, 11:16

Seat Ateca - hiszpański SUV oficjalnie

Seat pokazał pierwszego w swojej historii SUV-a. Nazwa Ateca wzięła się od hiszpańskiego miasta położonego na północy tego kraju. Podobno tam produkuje się najlepsze wina, równie dobry ma też być nowy SUV Seata.