Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Seat - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Seat: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Seat

Seat Leon Cupra 300

Seat Leon Cupra – 5 faktów o najmocniejszym z Seatów (13)

Najmocniejszy w historii i najszybszy model hiszpańskiej marki jest teraz dostępny ze wzmocnionym silnikiem, wzbogaconym wyposażeniem i doczekał się dyskretnych zmian stylizacyjnych.

Seat Ibiza

Seat Ibiza — pięć rzeczy, które wiemy po premierze (5)

Seat Ibiza to bardzo ważny model w gamie hiszpańskiego producenta — właśnie zadebiutowała całkowicie nowa generacja tego auta. Podczas światowej premiery mieliśmy okazję przyjrzeć się Ibizie z bliska. Czego dowiedzieliśmy się o tym modelu?

Seat Ibiza

Seat Ibiza - mały Leon (8)

Hiszpanie przedstawili kolejną generację Ibizy, która teraz swoim wyglądem mocno "przypomina" większego Leona i zadebiutuje na targach Genewa 2017.

Seat Leon Cupra

Seat Leon Cupra AWD - najmocniejszy w historii (2)

Oto najmocniejszy, seryjny Leon Cupra. Seat odświeżył topową wersję swojego kompaktowego modelu i dodał do niego m.in. 10 KM ekstra.

Seat Leon 2017 - czas na lifting

Seat Leon 2017 - czas na lifting (15)

Hiszpańska marka z Barcelony przedstawiła swój kompaktowy model z subtelnymi zmianami. W ramach face liftingu pojawiają się również nowe jednostki napędowe. Oto odświeżony Seat Leon 2017.

Używane: Mazda 3 czy Seat Leon

Używane: Mazda 3 czy Seat Leon (3)

Tym razem przed nami przedstawiciele segmentu kompakt o sportowym charakterze. Obydwa modele są jedyne w swoim rodzaju i dostarczają podobnych emocji z jazdy.

Seat Ibiza Cupra - Więcej ikry

Seat Ibiza Cupra - Więcej ikry (10)

Przy okazji face liftingu Ibizy Hiszpanie zafundowali Cuprze silnik 1.8 zamiast 1.4, ale pozbawili ją skrzyni DSG – teraz jest dostępna tylko z przekładnią mechaniczną. 

Seat Ateca

Seat Ateca - Poznań Motor Show 2016 (7)

Seat na targach w Poznaniu zaprezentował swojego pierwszego SUV-a - Ateca. Co prawda auta nie zaprezentowano w kolorze "zachodzącego nad Barceloną słońca", ale w bieli wygląda też bardzo dobrze.

Seat Ateca

Seat Ateca - Genewa 2016 (8)

Seat Ateca to pierwszy SUV w historii hiszpańskiej marki. Bazuje na VW Tiguanie, stamtąd pochodzi też większość jednostek napędowych. Na pokładzie znajdziemy nowoczesne systemy bezpieczeństwa.

1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6