Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Seat Ibiza - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Seat Ibiza: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Seat Ibiza

Seat Ibiza

Seat Ibiza — pięć rzeczy, które wiemy po premierze (5)

Seat Ibiza to bardzo ważny model w gamie hiszpańskiego producenta — właśnie zadebiutowała całkowicie nowa generacja tego auta. Podczas światowej premiery mieliśmy okazję przyjrzeć się Ibizie z bliska. Czego dowiedzieliśmy się o tym modelu?

Seat Ibiza

Seat Ibiza - mały Leon (8)

Hiszpanie przedstawili kolejną generację Ibizy, która teraz swoim wyglądem mocno "przypomina" większego Leona i zadebiutuje na targach Genewa 2017.

Seat Ibiza Cupra - Więcej ikry

Seat Ibiza Cupra - Więcej ikry (10)

Przy okazji face liftingu Ibizy Hiszpanie zafundowali Cuprze silnik 1.8 zamiast 1.4, ale pozbawili ją skrzyni DSG – teraz jest dostępna tylko z przekładnią mechaniczną. 

Seat Ibiza facelifting

Seat Ibiza przeszła "facelifting" (10)

Seat Ibiza IV jest już z nami od 2008 roku. Trzy lata temu odświeżono ją trochę, a teraz przyszedł czas na kolejny make-up. Oto Ibiza po prawie niewidocznym lifcie.

30 lat Seata Ibizy

30 lat Seata Ibizy (4)

Seat Ibiza w tym roku obchodzi swoje 30. urodziny. Z tej okazji Ibiza sprawiła sobie prezent w postaci 5 milionów wyprodukowanych aut.

Ford Fiesta, Kia Rio, Opel Corsa, Peugeot 208, Seat Ibiza

Ford Fiesta, Kia Rio, Opel Corsa, Peugeot 208, Seat Ibiza (23)

W klasie samochodów miejskich tłok jak w, nie przymierzając, większych polskich miastach. Ford Fiesta, Kia Rio, Opel Corsa, Peugeot 208 i Seat Ibiza wyposażone w silniki doładowane lub wolnossące walczą w teście porównawczym aut klasy B.

Promocje u Seata

Promocje u Seata (2)

Hiszpańska marka przygotowała gorące promocje na sezon jesienno-zimowy.

Seat Ibiza Cupra w nowej odsłonie

Seat Ibiza Cupra w nowej odsłonie (6)

Na rok 2013 Seat przygotował odświeżoną wersję swojego małego hot-hatcha.