Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Seat Leon - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Seat Leon: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Seat Leon

Seat Leon Cupra 300

Seat Leon Cupra – 5 faktów o najmocniejszym z Seatów (13)

Najmocniejszy w historii i najszybszy model hiszpańskiej marki jest teraz dostępny ze wzmocnionym silnikiem, wzbogaconym wyposażeniem i doczekał się dyskretnych zmian stylizacyjnych.

Seat Leon Cupra

Seat Leon Cupra AWD - najmocniejszy w historii (2)

Oto najmocniejszy, seryjny Leon Cupra. Seat odświeżył topową wersję swojego kompaktowego modelu i dodał do niego m.in. 10 KM ekstra.

Seat Leon 2017 - czas na lifting

Seat Leon 2017 - czas na lifting (15)

Hiszpańska marka z Barcelony przedstawiła swój kompaktowy model z subtelnymi zmianami. W ramach face liftingu pojawiają się również nowe jednostki napędowe. Oto odświeżony Seat Leon 2017.

Używane: Mazda 3 czy Seat Leon

Używane: Mazda 3 czy Seat Leon (3)

Tym razem przed nami przedstawiciele segmentu kompakt o sportowym charakterze. Obydwa modele są jedyne w swoim rodzaju i dostarczają podobnych emocji z jazdy.

Seat Leon ST Cupra 280 od JE DESIGN

Seat Leon ST Cupra 280 od JE DESIGN (5)

JE DESIGN nazywa to auto "przebojem". Patrząc na tego przerobionego Seata Leona ST Cupra 280 trudno się z tym nie zgodzić. Samochód wygląda świetnie i, jak zapewnia firma tak samo jeździ.

Seat Leon Cross Sport Concept

Seat Leon Cross Sport Concept - Targi Frankfurt 2015 (5)

Zazwyczaj słowa crossover i sport się wykluczają, ale w przypadku tego Seata Leona Cross Sport mają sens. Od razu widać, że koncept jest crossoverem, sportu dodaje mu 300-konny silnik przejęty z Leona Cupra. Mamy nadzieję, że wejdzie do produkcji.

4 tys. Seatów Leonów dla włoskiej policji i Carabinieri

4 tys. Seatów Leonów dla włoskiej policji i Carabinieri (4)

Nie Fiaty, ani nie Lancie. Włoski rząd wyposaża funkcjonariuszy porządku publicznego w nowe auta. Dlaczego zdecydował się na hiszpańskiego Seata? 

Seat Leon ST

Seat Leon ST: Na mecie (9)

Po 50 000 km przyszedł czas pożegnania naszego testowego Seata Leona ST. Po 6 miesiącach za kółkiem stwierdzamy, że auto pali mniej niż jego konkurenci. Niestety, traci sporo na wartości i bardzo smakuje mu olej.

Pierwsza jazda Seat Leon X-Perience

Seat Leon X-Perience: Kuty na cztery buty (8)

Uterenowione kombi z większym prześwitem są teraz trendy. Do takich "trendowatych" aut dołącza teraz Seat z Leonem X-Perience. Wszystko fajnie, gdyby nie ta cena.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4