[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Seat Leon - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Seat Leon. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Seat Leon. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Seat Leon

Seat Leon ST Pierwsza jazda 22 sierpnia 2017, 11:12

Seat Leon ST - złoty środek

Jest pakowny, wygodny, a ze 150-konnym turbodoładowanym silnikiem wysokoprężnym również dynamiczny i jednocześnie oszczędny.

Używane: Mazda 3 czy Seat Leon Testy samochodów używanych 1 sierpnia 2016, 02:15

Używane: Mazda 3 czy Seat Leon

Tym razem przed nami przedstawiciele segmentu kompakt o sportowym charakterze. Obydwa modele są jedyne w swoim rodzaju i dostarczają podobnych emocji z jazdy.

Seat Leon ST Testy długodystansowe 7 kwietnia 2015, 09:22

Seat Leon ST: Na mecie

Po 50 000 km przyszedł czas pożegnania naszego testowego Seata Leona ST. Po 6 miesiącach za kółkiem stwierdzamy, że auto pali mniej niż jego konkurenci. Niestety, traci sporo na wartości i bardzo smakuje mu olej.

Pierwsza jazda Seat Leon X-Perience Pierwsza jazda 1 marca 2015, 10:47

Seat Leon X-Perience: Kuty na cztery buty

Uterenowione kombi z większym prześwitem są teraz trendy. Do takich "trendowatych" aut dołącza teraz Seat z Leonem X-Perience. Wszystko fajnie, gdyby nie ta cena.

Seat Leon ST Testy długodystansowe 19 grudnia 2014, 15:28

Seat Leon ST: Na półmetku

Nasz testowy Seat Leon ST pokonuje kolejne kilometry, zbliżając się do finalnych 50 000. Bardzo podobają nam się pełne światła LED oraz średnie spalanie.

Opel Astra OPC, Seat Leon SC Cupra i VW Golf R Testy porównawcze 17 grudnia 2014, 09:46

Opel Astra OPC, Seat Leon SC Cupra i VW Golf R

Są wygodne, praktyczne, a na deser fundują osiągi jak Porsche 911. Opel Astra OPC, Seat Leon SC Cupra i Volkswagen Golf R – jeszcze hothatche czy już prawdziwe supersamochody?

Używany Seat Leon Testy samochodów używanych 1 grudnia 2014, 09:45

Używany Seat Leon: Gdyby nie te silniki

Zastanawiasz się nad kupnem solidnego kompaktu, a na widok Golfa Cię odrzuca? Powinieneś zainteresować się Seatem Leonem. Szczególnie uważnie przypatrz się starszym modelom, są mniej awaryjne.

Pierwsza jazda Seat Leon SC 1.8 TSI DSG Pierwsza jazda 23 października 2014, 10:15

Seat Leon SC: Po operacji

Wygląda jakby miał co najmniej 30 KM więcej. A i tak ma ich niemało bo aż 180. Taki wygląd zawdzięcza pakietowi "aero". Czy jednak warto płacić za niego extra 15 tys. zł? Pierwsze wrażenia z jazdy Seatem Leonem SC.

Seat Leon ST test długodystansowy Testy długodystansowe 18 września 2014, 14:13

Seat Leon ST: Matador prorodzinny

W tym roku mamy dużo aut do testów długodystansowych. Ale to nie przeszkadza nam, żeby wziąć kolejne. Seat Leon ST jest następnym kandydatem do pokonania w krótkim czasie 50 000 km. Jak sobie da radę?

Porównanie Citigo, Aveo, Cee'd i Leon Testy porównawcze 22 maja 2014, 13:24

Citigo, Aveo, Cee'd i Leon: Najpierw policz potem kup

Większość kupujących samochody uważa, że jak zainwestuje w auto większe lub mocniejsze, zyska na tym dodatkową wartość. My prezentujemy dwa przykłady wyborów bardzo nieoczywistych. 

REKLAMA
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA