Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Skoda Citigo - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Skoda Citigo. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Skoda Citigo. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Skoda Citigo

Porównanie Citigo, Aveo, Cee'd i Leon Testy porównawcze 22 maja 2014, 13:24

Citigo, Aveo, Cee'd i Leon: Najpierw policz potem kup

Większość kupujących samochody uważa, że jak zainwestuje w auto większe lub mocniejsze, zyska na tym dodatkową wartość. My prezentujemy dwa przykłady wyborów bardzo nieoczywistych. 

Skoda Citigo 1.0 LPG: oszczędzanie na maxa Test 7 czerwca 2013, 11:09

Skoda Citigo 1.0 LPG: oszczędzanie na maxa

Skoda Citigo z instalacją LPG, czyli testowy film drogi z kosztami eksploatacji w roli głównej. Czy oscarowej? Odpowiedź na następnych stronach.

Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo, Toyota Aygo Testy porównawcze 1 sierpnia 2012, 10:39

Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo, Toyota Aygo

Maluchy do boju! Wśród najmniejszych i najtańszych samochodów jest dokładnie tak samo jak wśród aut z silnikami o mocy kilkuset koni - liczą się tylko twarde argumenty. Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo i Toyota Aygo, czyli jeden z najgorętszych testów porównawczych tego roku.

Skoda Citigo Pierwsza jazda 16 maja 2012, 12:14

Nowe spojrzenie na małe auto – wersje wyposażeniowe

Citigo jest wyjątkowe. W jego przypadku pojęcie downsizingu odnosi się nie tylko do silnika, ale i do projektu całego modelu. Małe gabaryty i ogromne możliwości to efekt zastosowania zasady „Skoda - przemyślane rozwiązania".

Skoda Citigo Pierwsza jazda 28 marca 2012, 10:28

Skoda Citigo

Mieszczuch z charakterem. Najmniejsza Skoda słowo „miasto" ma w nazwie i we krwi. W roli miejskiego autka sprawdza się świetnie - jest mała z zewnątrz i duża w środku, zwinnie rusza spod świateł i ma „zakupowy" bagażnik. Pierwsza jazda.

Skoda, Citigo Pierwsza jazda 2 listopada 2011, 07:55

Skoda Citigo – mniejsza niż Fabia (wideo)

W grudniu w Czechach, a w połowie przyszłego roku w całej Europie pojawi się supermaluch Skody. Ma wygodnie przewieźć czterech pasażerów, spalić niewiele ponad cztery litry paliwa na 100 km, wcisnąć się w ciasne miejsce parkingowe i niewiele kosztować.