Skoda Enyaq

Skoda Enyaq

Testy samochodów Skoda Enyaq

Skoda Enyaq Pierwsza jazda 3 października 2021, 14:00

Skoda Enyaq: Na dwa silniki - TEST

Niedługo po prezentacji nowego modelu każdy producent wdraża jego kolejne odmiany silnikowe i wyposażeniowe. Oto Skoda Enyaq w wersji Sportline.

auta elektryczne Porównanie 31 lipca 2021, 06:00

Od Smarta po Mercedesa EQV: TEST 18 samochodów elektrycznych

Można odnieść wrażenie, że w ostatnim roku pojawiło się więcej modeli elektrycznych niż przez ostatnie sto lat. Tu zebraliśmy ich 18 – od miejskich maluchów, przez kompakty, crossovery i duże SUV-y, aż po vana. Z przymrużeniem oka można powiedzieć, że reprezentują one aktualny stan samochodowej elektryfikacji. Jaki to stan – szczegóły na następnych stronach.

Skoda Enyaq Pierwsza jazda 20 lipca 2021, 11:00

Skoda Enyaq iV 80: Nowa, a jednak znajoma - TEST

Skoda Enyaq iV 80 porusza się płynnie i cicho, jest dynamiczna i przestronna, ma nowoczesne multimedia i ciekawą stylizację, a do tego zapewnia spory zasięg. Być może Enyaq jest najlepszym autem tej marki.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Skoda Enyaq

crash-test Technika 21 listopada 2021, 06:00

Wielki Crash-test samochodów elektrycznych

Crash-testy sześciu modeli elektrycznych. Czy elektryki zapewniają taką samą ochronę pasażerów i pieszych jak auta spalinowe, a konstrukcja chroniąca akumulatory jest trwała? Przedstawiamy wyniki testów zderzeniowych Euro NCAP.

Skoda Enyaq Coupe iV Wydarzenia 7 września 2021, 12:31

Skoda Enyaq Coupe iV – pierwsze zdjęcia przed premierą

Skoda Enyaq Coupe iV jest nowym modelem w gamie i zarazem bardziej sportowo stylizowanym wariantem elektrycznego SUV-a Enyaq iV.

Fabryka samochodów Skody Wydarzenia 6 września 2021, 05:54

Skoda wyprodukowała 100 tys. zelektryfikowanych aut

100-tysięczny egzemplarz sygnowany znakiem „iV” zjechał z linii produkcyjnej głównej fabryki Skody w Mladá Boleslav. Jubileuszowym autem jest nowy elektryczny SUV Enyaq iV.

REKLAMA