REKLAMA

Skoda Enyaq - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Skoda Enyaq: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Skoda Enyaq

Skoda Enyaq iV - produkcja

Skoda Enyaq iV już w produkcji – 350 aut dziennie (3)

Dokładnie 25 listopada 2020 roku ruszyła produkcja Skody Enyaq iV, pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a marki, bazującego na platformie MEB.

Skoda Enyaq iV Founders Edition

Skoda Enyaq iV – tego o niej nie wiesz (7)

Nowy SUV Skoda Enyaq iV jest pierwszym w pełni elektrycznym pojazdem zbudowanym na platformie MEB. Auto kryje w sobie wiele ciekawostek, jak choćby to, że nie ma biegu wstecznego. Jak to rozwiązano?

Skoda Enyaq iV w komorze klimatycznej

Skoda Enyaq iV testowana w ekstremalnych warunkach (2)

Pustynia i żar lejący się z nieba, a chwilę później wymagające warunki mroźnej alpejskiej nocy. Takim testom poddawany jest nowy elektryczny SUV Skoda Enyaq iV.

Skoda Enyaq iV - wnętrze

Skoda Enyaq iV z opcjami Design Selections (11)

Skoda przedstawia zupełnie nową strukturę wyboru wyposażenia dla nowego elektrycznego SUV-a Enyaq iV. Mowa o opcjach Design Selections, pozwalających na personalizację wnętrza.

Skoda Enyaq iV Founders Edition

Skoda Enyaq iV - co oznacza nazwa elektrycznego SUV-a? (4)

Skoda Enyaq iV to pierwszy w pełni elektryczny SUV Skody, zarazem model przełomowy dla czeskiego producenta. Skąd wzięła się jego nazwa i co ona oznacza?

Skoda Enyaq iV

Skoda Enyaq iV – nawet 350 sztuk dziennie (3)

W fabryce Skody w Mladá Boleslav zakończyła się przebudowa linii produkcyjnej dla modelu Enyaq iV. Skoda wiąże z tym modelem duże nadzieje, stąd wielomilionowe inwestycje.

Skoda Enyaq iV podczas Tour de France

Elektryczna Skoda Enyaq iV już na drogach (6)

Skoda Enyaq iV, zaledwie dzień po światowej premierze, wyjechała na drogi publiczne w ramach tegorocznego wyścigu kolarskiego Tour de France.

Skoda Enyaq iV Founders Edition

Skoda Enyaq iV – oficjalna premiera elektrycznego SUV-a (16)

Skoda Enyaq iV ujrzała światło dzienne podczas oficjalnej prezentacji zorganizowanej w czeskiej Pradze. O elektrycznym SUV-ie wiemy już niemal wszystko, a przede wszystkim wiemy, jak wygląda.

Skoda Enyaq iV

Skoda Enyaq iV coraz bliżej – mamy nowe szczegóły (4)

Skoda Enyaq iV to pierwszy w pełni elektryczny SUV Skody, który pojawi się już 1 września. Tuż przed premierą mamy dla was kolejne informacje o nowym modelu.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA