Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Skoda Fabia - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Skoda Fabia: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Skoda Fabia

Skoda Fabia Monte Carlo

Skoda Fabia Monte Carlo 1.2 TSI - dla wyglądu (14)

Skoda Fabia Monte Carlo wyróżnia się z tłumu sportowymi nakładkami, spoilerem oraz większymi, czarnymi felgami. Czy jednak warto zainwestować dodatkowe pieniądze w specjalną wersję?

Używana Skoda Fabia II

Używana Skoda Fabia II: Przebój z salonu (8)

Skoda Fabia II był swego czasu najchętniej kupowanym autem w Polsce. Dzięki temu na rynku aut używanych jest bardzo dużo ciekawych ofert. To auto cieszy się dobrą opinią, szczególnie z silnikiem 1.9 TDI. Jeździliśmy taką Fabią. Oto, jakie mamy o niej zdanie.

Volkswagen Golf VII

Sprzedaż nowych aut w Polsce - rekordowy lipiec (3)

Świetna sprzedaż, zdetronizowana Skoda i sukces marek premium - tak wyglądał lipiec w salonach samochodowych.

Ford Fiesta, Hyundai i20, Kia Rio, Mazda 2, Opel Corsa, Skoda Fabia

Fiesta, i20, Rio, Mazda 2, Corsa i Fabia w teście (19)

Test porównawczy sześciu maluchów sprawdza, czy bazowe wersje z małymi silnikami mogą być praktyczne, wygodne, a nawet dawać frajdę z jazdy. Niemożliwe? Sprawdź to w naszym teście.

Skoda Fabia Monte Carlo

Nowa Skoda Fabia Monte Carlo - ceny w Polsce (3)

U Skody Monte Carlo oznacza specjalną wersję modelu z czerwonym lakierem i czarnymi wstawkami. Do tego dochodzą większe felgi i kilka stylistycznych smaczków. Skoda Fabia Monte Carlo wchodzi na polski rynek.

Skoda Fabia R5 Combi

Skoda Fabia R5 Combi pokazana na Wörthersee (4)

Skoda już od jakiegoś czasu zapowiadała ten koncept, przygotowany na zlot w Wörthersee. Teraz możemy oglądać Skodę Fabię R5 Combi w pełnej okazałości.

Skoda Funstar: Koncepcyjny pickup na bazie Fabii

Skoda Funstar: Koncepcyjny pickup na bazie Fabii (6)

Skoda Fabia Pickup. Chcielibyście to zobaczyć? Bardzo proszę! Praktykanci pod opieką Skody zbudowali właśnie takie auto. Nazywa się Funstar. 

Skoda Fabia Monte Carlo

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: 3 premiery Skody (7)

Skoda na targi motoryzacyjne w Genewie przygotowała 3 modele. Obok, hucznie przywitanego Superba, na czeskim stoisku pojawi się też wzmocniona Octavia vRS 230 i edycja Fabii - Monte Carlo.

6 modeli ekologicznych

Porównanie 6 aut ekologicznych (17)

W teście porównawczym 6 aut ekologicznych zestawiliśmy auta z różnych segmentów, z różnym wyposażeniem i całkowicie odmienną ceną. Jednak każde z nich ma jakiś wspólny element ekologiczny. Oto nasz eko-test.

1 2 3
STRONA 1 z 3