Skoda Fabia - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Skoda Fabia: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Skoda Fabia

Skoda Fabia Rally2 nowej generacji

Skoda Fabia Rally2 – rajdowy samochód nowej generacji (3)

Premiera nowej Skody Fabia Rally2 nowej generacji zbliża się wielkimi krokami. Osadzony na nowej platformie model przechodzi ostatnią fazę testów. Co wiemy o rajdowej broni Skody?

Skoda Fabia Rally2 nowej generacji

Skoda szykuje Fabię Rally2 nowej generacji (4)

Odnosząca rajdowe sukcesy Skoda Fabia Rally2 doczeka się niebawem następcy, wywodzącego się z nowej generacji Fabii, którą można już spotkać na drogach.

Swift, i20, Fabia

Skoda Fabia kontra Hyundai i20 i Suzuki Swift z podstawowymi silnikami - TEST (26)

Są małe, ale często to na ich barkach spoczywa najwięcej zadań. Nawet jeśli pełnią rolę drugiego auta w rodzinie, służą do załatwiania wielu podstawowych spraw – to nimi wozimy dzieci do szkoły, jeździmy do pracy i po zakupy. O testowe punkty walczą Hyundai i20, Skoda Fabia i Suzuki Swift.

Skoda Fabia Rally2 evo 2022

Nowa Skoda Fabia Rally2 w ekstremalnych testach zimowych (2)

Podczas gdy obecna wersja Skody Fabii Rally2 evo rozpoczęła sezon 2022 od zwycięstwa w serii WRC2 w Rajdzie Monte Carlo, prace nad nową generacją modelu już trwają.

Skoda Fabia Monte Carlo 2022

Skoda Fabia Monte Carlo od 75 tys. złotych (11)

Skoda Fabia Monte Carlo pełni w ofercie rolę tej sportowej, choć bazowy silnik ma zaledwie 80 KM mocy. Znamy już ceny – startują od 75 tys. zł, ale przekroczyć 100 tys. zł też nie problem.

Skoda Fabia Monte Carlo 2022

Nowa Skoda Fabia Monte Carlo – oficjalna premiera (11)

Skoda Fabia Monte Carlo debiutuje jako topowa, najbardziej sportowa wersja w gamie Fabii. Tradycyjnie auto wyróżnia się bardziej drapieżnym wyglądem, ale paleta silników nie ulega zmianie.

Skoda Fabia Monte Carlo

Skoda Fabia Monte Carlo na pierwszych szkicach (3)

Skoda opublikowała oficjalne szkice projektowe przedstawiające design nowej generacji modelu Fabia Monte Carlo.

Skoda Fabia

Skoda Fabia: Już nie brzydkie kaczątko - TEST (13)

To nie auto po face liftingu ani model skrywający starą technikę pod odświeżoną karoserią – Skoda Fabia czwartej generacji została stworzona od podstaw i nie ma nic wspólnego z poprzedniczką. Czy większe nadwozie, bardziej przestronne wnętrze i bogate wyposażenie rekompensują jej wyższą cenę?

Skoda Fabia 2021

Nowa Skoda Fabia – jakie silniki do wyboru? (2)

Skoda Fabia najnowszej generacji oferowana będzie z szeroką paletą jednostek napędowych, począwszy od wolnossącego silnika MPI aż po mocne 1.5 TSI.

REKLAMA
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7