Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Skoda Fabia - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Skoda Fabia. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Skoda Fabia. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Skoda Fabia

Skoda Fabia Monte Carlo Pierwsza jazda 9 marca 2016, 10:05

Skoda Fabia Monte Carlo 1.2 TSI - dla wyglądu

Skoda Fabia Monte Carlo wyróżnia się z tłumu sportowymi nakładkami, spoilerem oraz większymi, czarnymi felgami. Czy jednak warto zainwestować dodatkowe pieniądze w specjalną wersję?

Używana Skoda Fabia II Testy samochodów używanych 9 sierpnia 2015, 10:00

Używana Skoda Fabia II: Przebój z salonu

Skoda Fabia II był swego czasu najchętniej kupowanym autem w Polsce. Dzięki temu na rynku aut używanych jest bardzo dużo ciekawych ofert. To auto cieszy się dobrą opinią, szczególnie z silnikiem 1.9 TDI. Jeździliśmy taką Fabią. Oto, jakie mamy o niej zdanie.

Ford Fiesta, Hyundai i20, Kia Rio, Mazda 2, Opel Corsa, Skoda Fabia Testy porównawcze 26 lipca 2015, 09:00

Fiesta, i20, Rio, Mazda 2, Corsa i Fabia w teście

Test porównawczy sześciu maluchów sprawdza, czy bazowe wersje z małymi silnikami mogą być praktyczne, wygodne, a nawet dawać frajdę z jazdy. Niemożliwe? Sprawdź to w naszym teście.

Test nowej Skody Fabii Test 21 stycznia 2015, 13:55

Skoda Fabia III: Trzyma poziom

Tego auta nie trzeba nikomu przedstawiać. Oto test Skody Fabii III z silnikiem 1.2 TSI.

Pierwsza jazda Skoda Fabia Pierwsza jazda 9 grudnia 2014, 11:33

Skoda Fabia III: Niech żyje zgrabność

Skoda Fabia trzeciej generacji chce skończyć z wizerunkiem auta dla handlowca. Teraz chce zachwycić młodszą klientelę. I to widać. Nowe silniki, młodzieńcze wnętrze i ostrzejsze prowadzenie, taka jest nowa Skoda Fabia.

Porównanie tanich aut Testy porównawcze 28 kwietnia 2014, 10:13

Porównanie aut z różnych klas: Niedrogie jest dobre

Mogą być szare i nudne, ale w codziennym użytkowaniu są niezawodne i bezstresowe. Porównanie sześciu tanich aut z różnych klas.

Skoda Fabia Testy porównawcze 6 czerwca 2011, 09:59

Fabia – TSI i GreenLine TDI – diesel się nie opłaca!

Na przykładzie dwóch Fabii - 1.2 TSI oraz 1.2 TDI GreenLine - sprawdzamy, czy współczesne silniki benzynowe potrafią być już tak ekonomiczne jak diesle. Czy niskie zużycie paliwa to wystarczający warunek, by zdać egzamin z oszczędności?

Skoda Fabia RS Pierwsza jazda 6 kwietnia 2011, 09:53

Skoda Fabia RS – wściekły maluch

Patrzą na nią z zazdrością nie tylko właściciele innych Fabii, ale i użytkownicy większych i droższych aut. W teście Fabia RS. Czy warta jest aż dwudziestu sześciu średnich pensji?

Skoda, Fabia, RS Pierwsza jazda 23 czerwca 2010, 10:02

Skoda Fabia RS – Czeski ścigant

RS w nowym wcieleniu. Najostrzejsza wersja małej „czeszki" doczekała się drugiej generacji. Diesel poszedł w zapomnienie. Teraz pod maską - benzyna z turbiną.

Skoda, Fabia, Combi, 1.6 TDI Test 21 czerwca 2010, 09:25

Skoda Fabia Combi 1.6 TDI – więcej tego samego

Ten samochód po face liftingu nie zaskakuje zmianami. Ale jednym powala na kolana - testowana przez nas wersja kombi z silnikiem 1.6 TDI spala rekordowo mało - 3,7 l/100 km.

1 2 3
STRONA 1 z 3