Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Skoda - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Skoda: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Skoda

Skoda Octavia Scout

Skoda Octavia Scout - wrażenia z jazdy wersją z silnikiem 2.0 TDI (5)

Odświeżona Skoda Octavia Scout ma teraz większy prześwit i lepszą przyczepność. Wybraliśmy się nią poza asfaltowe drogi.  

Skoda Octavia III

Skoda Octavia III 2017 - zachowaj twarz (15)

Ma teraz niezbyt fortunnie wyglądające reflektory, ale poza tym zmieniła się nieznacznie – i dobrze. Sprawdzony przepis na „kompakt plus” doprawiono kilkoma nowymi detalami. 

Skoda Karoq

Skoda Karoq - oto następca Yeti (6)

Skoda zachęcona sukcesem Kodiaqa wysyła na drogi jego młodszego brata. Karoq w sprzedaży pojawi się dopiero w listopadzie, ale my już teraz mieliśmy okazję odbyć pierwszą przejażdżkę podczas ostatnich testów przed wprowadzeniem auta na rynek.

Skoda Karoq

Skoda Karoq - oto następca Yeti! (5)

Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.

Skoda w Genewie

Dwie premiery Skody w Genewie – relacja na żywo (7)

Dzisiaj startuje salon motoryzacyjny w Genewie. Jedną z pierwszych konferencji prasowych organizuje Skoda, gdzie będziemy mogli zobaczyć dwie bardzo ważne premiery z punktu widzenia polskiego rynku. Zapraszamy na relację live prosto z imprezy.

Skoda Octavia FL 2017

Nowa Skoda Octavia w produkcji - co się zmieniło? (5)

Odświeżona Skoda Octavia opuszcza od kilku tygodni zakłady w Mlada Boleslav. Przez ostatnie 21 lat na świecie pojawiło się ponad pięć milionów egzemplarzy tego modelu. Zobaczcie, co zmieniło się w najnowszej wersji?

Skoda Kodiaq Scout

Skoda Kodiaq Scout 4x4 w Genewie (6)

Czesi idą za ciosem i pokazują drugą wersję Kodiaqa. Auto z dopiskiem Scout ma offroadowe dodatki, a swoją premierę będzie miało na tragach Genewa 2017.

Skoda Octavia 2017

Skoda Octavia 1.0 TSI - kto da mniej (13)

W Skodzie Octavii sprawdzamy jednostkę o pojemności 999 cm3. Co potrafi?

Skoda Octavia Cabriolet

Skoda Octavia w wersji kabrio? (2)

Mało kto pamięta, ale Skoda wiele lat temu produkowała samochody z otwartym nadwoziem. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Octavii z otwieranym dachem. Czy taki model ma szansę na sukces?

1 2 3 ... 17
STRONA 1 z 17