Skoda Kodiaq

Skoda Kodiaq

Testy samochodów Skoda Kodiaq

Skoda Kodiaq Pierwsza jazda 1 listopada 2021, 15:00

Skoda Kodiaq: Taki standard - TEST

Wprowadzanie zmian stylistycznych i wyposażeniowych to rutynowe działanie przy liftingu każdego modelu – także Skody Kodiaq. Większą nowością jest mocny benzynowy silnik wersji RS.

Skoda Kodiaq Pierwsza jazda 6 stycznia 2021, 06:00

Skoda Kodiaq 1.5 TSI: Typ nietypowy - TEST

Siedem miejsc w kabinie i najbogatsza wersja wyposażenia, a pod maską podstawowy silnik 1.5 i 150 KM plus napęd tylko na przednią oś. Wrażenia z jazdy Skodą Kodiaq.

skoda kodiaq rs Pierwsza jazda 28 sierpnia 2020, 06:00

Skoda Kodiaq Sportline: Dobry kompromis - TEST

Skoda Kodiaq z pakietem stylistycznym Sportline i 190-konnym silnikiem Diesla to udane połączenie – jest przestronna, komfortowa, dobrze wyposażona i bardzo dynamiczna. Dla wielu lepszym wyborem będzie jednak Kodiaq RS.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Skoda Kodiaq

Skoda Kodiaq RS Wydarzenia 5 grudnia 2021, 10:19

Skoda Kodiaq RS – ekspresowy rodzinny autobus

Od kilku lat na rynku pojawiło się wiele szybkich SUV-ów z bardzo mocnymi silnikami. Więcej takich aut mają marki premium, a co z popularnymi modelami? Jednym z wyróżniających się modeli jest Skoda Kodiaq RS.

Skoda Kodiaq po face liftingu Wydarzenia 8 listopada 2021, 10:32

Skoda Kodiaq - w rodzinie siła

Największy SUV w gamie modeli Skody został właśnie odświeżony - dotyczy to każdej z szerokiej palety wersji tego modelu, od bogato wyposażonej Style, do sportowej RS.

Radiowozy Skody na świecie Wydarzenia 23 sierpnia 2021, 06:48

Radiowozy na bazie modeli Skody

Skoda od wielu lat jest dostawcą pojazdów policyjnych na całym świecie. Z samochodów marki korzysta policja m.in. w Czechach, Wielkiej Brytanii, Austrii, Polski czy Nowej Zelandii.