[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skoda Octavia - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Skoda Octavia: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Skoda Octavia

Skoda Octavia - nowy system infotainment

Nowy system infotainment dla Skody Octavii (3)

Skoda Octavia korzysta z systemu multimedialnego nowej generacji, który oferuje użytkownikom wiele nowych możliwości. Oto niektóre z nich.

Skoda Octavia z rekordem prędkości

Skoda Octavia 2.0, która pojechała 365 km/h (8)

Skoda Octavia to model, który jest prawdziwym bestsellerem i wydawać by się mogło, że wiemy o niej wszystko. Okazuje się jednak, że nie do końca.

Skoda Octavia Scout

Skoda Octavia Scout – premiera modelu (5)

Skoda Octavia Scout czwartej generacji ma zwiększony prześwit i nowy mocny silnik Diesla. Będzie dostępna zarówno jako 4x4, jak i z napędem na jedną oś. Oto szczegóły modelu.

Skoda Octavia

Skoda Octavia numer 4: jak jeździ nowy model? (11)

Są samochody, których nie trzeba przedstawiać wielkimi słowami. Dlatego krótko: nowa Skoda Octavia kombi z silnikiem Diesla, napędem na przednie koła i przekładnią DSG.

Skoda Octavia RS iV

Skoda Octavia z nagrodą za design (8)

Stylistyka Skody Octavii nowej generacji została wyróżniona nagrodą Red Dot. To kolejne już wyróżnienie Red Dot dla czeskiej marki.

Skoda Octavia RS iV

Skoda Octavia RS iV (Genewa 2020) (12)

Skoda Octavia RS iV debiutuje podczas wirtualnych w tym roku targów motoryzacyjnych w Genewie.

Skoda Octavia RS iV

Premiery Skody na targach w Genewie (2)

Podczas salonu samochodowego w Genewie na stoisku Skody zadebiutują modele Octavia iV oraz Octavia RS iV z napędem hybrydowym typu plug-in.

Skoda Octavia czwartej generacji

Skoda wyprodukowała siedem milionów Octavii (3)

Skoda wyprodukowała już siedem milionów egzemplarzy bestsellerowej Skody Octavii, której czwarta generacja wchodzi niebawem do salonów.

Skoda Octavia RS iV - oficjalny szkic

Skoda Octavia RS iV. Pierwsze szkice (3)

Skoda Octavia RS iV swoją premierę świętować będzie już na początku marca w Genewie. Teraz poznajemy kolejne informacje o tej podrasowanej odmianie.

REKLAMA
1 2 3 ... 9
STRONA 1 z 9
REKLAMA