Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Skoda Roomster

Skoda Roomster jest produkowana od 26 marca 2006 roku.Po raz pierwszy została zaprezentowana jako koncept w 2003 roku podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. Produkcyjna wersja ujrzała światło dzienne na Międzynarodowej Wystawie Samochodowej w Genewie w 2006 roku. Wiosną 2010 roku Skoda Roomster przeszła face lifting. Zmieniono przód oraz zmodernizowano deskę rozdzielczą. W 2013 roku przeszła zaś kolejne kilka zmian stylistycznych; wprowadzono m.in. nowe logo marki.

Testy samochodów Skoda Roomster

Skoda, Octavia, Combi, Roomster, Yeti Testy porównawcze 21 grudnia 2010, 08:56

Octavia Combi, Roomster i Yeti – potyczki rodzinne

Sprawdzamy, który rodzaj auta - SUV, minivan czy kombi - jest najlepszym środkiem transportu dla rodziny, na przykładzie trzech Skód: Yeti, Roomstera i Octavii.

Citroen, C3 Picasso, Kia, Venga, Opel, Meriva, Renault, Grand Modus, Skoda, Roomster Testy porównawcze 23 listopada 2010, 09:49

C3 Picasso, Venga, Meriva, Grand Modus, Roomster

Wyższy dach i kanciasta sylwetka to więcej miejsca we wnętrzu. Opel Meriva dorzuca do tego oryginalnie otwierające się drzwi. Sprawdzamy jak Meriva wypada w porównaniu z Citroënem C3 Picasso, Kią Vengą, Renault Grand Modusem i Skodą Roomsterem.

Skoda Roomster Pierwsza jazda 13 września 2010, 09:51

Skoda Roomster – na dopingu

Roomster, podobnie jak Fabia, przeszedł w tym roku kurację odmładzającą. Bardziej dopracowany, lepiej wykończony i z nowym silnikiem 1.2 TSI - jest lepszy niż kiedykolwiek.

Wiadomości dotyczące modelu Skoda Roomster

Skoda Roomster 2017 Wydarzenia 9 grudnia 2015, 11:30

Skoda Roomster - będzie druga generacja?

Od dłuższego czasu nie słyszeliśmy nic nowego o nowej Skodzie Roomster, a przypomnijmy, że obecna generacja jest już w sprzedaży od niemal 10 lat. Co będzie z jej następcą?

Skoda Roomster Biker Wydarzenia 16 kwietnia 2008, 10:03

Skoda Roomster Biker – dla fanów dwóch kółek!

Czesi, od lat zaangażowani w kolarstwo i sponsorowanie wyścigu Tour de France, zaprezentowali limitowaną wersję Roomstera o nazwie Biker.